Samsung UE48H6470

kyniog

New member
Witam, zastanawiam się na kupnem takiego telewizora Samsung UE48H6470. Jest to telewizor spoza polskiej dystrybucji.

Na moje pytania odnośnie gwarancji, Smart TV, i tynera SAT dostałem odpowiedź od Samsunga:
„W przypadku zakupu telewizora z innego rynku, nie jestem w tym momencie w stanie podać Panu, czy będzie możliwość bezpłatnej naprawy.
Sprawy takie są indywidualnie rozpatrywane w sytuacji gdy wystąpią.
Więc jeżeli doszłoby do usterki TV, należy przesłać do nas prośbę o możliwość bezpłatnej naprawy.
Sprawa taka jest rozpatrywana na podstawie dowodu zakupu i karty gwarancyjnej.
Nie zawsze jest ona pozytywna, więc może się zdarzyć, że Pana prośba zostanie odrzucona.
Podsumowując, kupując sprzęt z innego rynku, nie ma Pan 100% gwarancji, że naprawa w Polsce zostanie wykonana bezpłatnie.
Aplikacje jeżeli sprzęt jest używany w Polsce powinny być w języku polskim, ponieważ lokalizacja i przydzielenie aplikacji jest zależne od adres IP.
W sprawie tunera satelitarnego, może on nie działać z Polskimi operatorami.
Proponuję więc Panu zakup sprzętu oferowanego w Polsce:
UE48H6400.
Model ten nie posiada tunera satelitarnego w porównaniu do UE48H6470 (ale i tak w tym modelu tuner ten nie będzie działał z polskimi operatorami).”


Mam pytanie do znawców lub osób które posiadają ten TV w Polsce.
1. Jeśli korzystali z gwarancji to czy Samsung odmówił im naprawy?
2. Jak wygląda sytuacja z SMART TV (czy wszystkie aplikacje na Polskę się instalują bez problemu player, ipla itp.)?
3. Czy są jakieś różnice w oprogramowaniu między H6400?
4. Czy tuner SAT odbiera bez problemu kanały darmowe?
5. Czy tam jest panel Samsunga?
6. Jeśli ktoś go posiada to jak jest z jakością obrazu?
Pozdrawiam
[FONT=&quot]Krzysztof[/FONT]
 

tdx

New member
Bez reklam
1. Naprawa warunkowa
2. TAK instalują
3. Softy są takie same natomiast tv posiada DVB-S2 więc oczywiście są dodatkowe funkcje
4. tak
5. tak
6. to to samo co H6400 więc jakość jest taka sama
 

Tahion

New member
Ja mam taki telewizor co prawda poprzedni model UE48F6470
I co ciekawe zakupiłem go w sklepie w Polsce konkretnie z Poznaniu.

W zeszłym miesiącu oddałem go na gwarancje bo uszkodziło się gniazdo od anteny. Naprawy dokonano w ciągu jednego dnia beż najmniejszych problemów.

więc:

1. Gwarancja jest
2. Wszytko mam po polsku wszystko się instaluje nie ma żadnych problemów
3. Chyba tak ten ma DVBT-S - oczywiście zgodne z polskimi operatorami
4. Oczywiście odbiera nie ma żadnych problemów
5. Jest
6. Moim zdaniem jest świetny

Że to nie polska dystrybucja dowiedziałem się dopiero od Ciebie :). Aktualizacje softu są cały czas dostępne ja roniłem już 4 razy.
 
Do góry