Samsung UE48H6400

george922

New member
Witajcie.

Jestem na etapie zakupu TV 48cali maks. ze względu na wnękę w ścianie która ma 109,5-110cm i nie mogę jej poszerzyć. Oglądałem różne telewizory w każdym sklepie polecają co innego.
W mediamrkt sprzedawca sony poleca sony kdl48wd650baep

polecali mi też samsung ue49k5600awxxh i parę innych 50typu lg czy panasonic po dokładnym przeanalizowaniu mojego mieszkania zdecydowałem że w grę wchodzi tylko 48 ewentualnie 49cali.

Czy zatem starszy samsung jest dobrą alternatywą jest w dobrej cenie 2359zł oficjalny sklep allegro z akcesoriami. (2xokulary i pilot magic)

Ewentualnie proszę polecić coś lepszego. Nie zależy mi na 4k uhd, 3d także nie jest koniecznością.

Chciałbym jak najszybciej dokonać wyboru i kupić TV.
Z góry dzięki za pomoc.
 

george922

New member
Wiem o tym, ale czy mimo to warto go jeszcze kupić. Jest w sprzedaży przez oficjalny sklep allegro w cenie 2359zl 2lata gw nowka sztuka z akcesoriami
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Telewizor ogólnie jest fajny. Świetna czerń, kontrast, 3D, 2x okulary i 2 piloty w zestawie. Niestety seria H ma poważna wadę, dostaje się kurz do matrycy. Od serwisanta, który wymieniał mi matrycę w ostatnim czasie dowiedziałem się, że cała seria H w tej kwestii leży i kwiczy. Czyli masz 2 lata spokoju bo w tym okresie wymienią Ci matrycę na nową jak coś, a po okresie gwarancyjnym koszt czyszczenia matrycy to około 200zł.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Powiem Ci tak, jeżeli miałbym teraz kupić tv w budżecie do 3k, to ponownie wybrałbym tego Samsunga tylko 55 cali. Na ten kurz da się przymknąć oko bo ogólnie tv jest fenomenalny jak na te pieniądze. Dla rozluźnienie dodam, że mam znajomego u którego po 2 latach ani małej plamki z kurzu więc mozna i dobrze trafić albo może lepiej sprzątać:D
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Musisz często sprzątac kurz obok tv i przede wszystkim sprawdź ta wnękę aby TV się nie grzał, zwłaszcza teraz w tych upałach.
 

george922

New member
Witam przyszedł do mnie wczoraj telewizorek niestety nie działa mi YouTube i pozostałe aplikacje . Pojawia się komunikat usługa smart hub w trakcie aktualizacji czy coś takiego.. mam zainstalowane najnowsze oprogramowanie tv.
 
Do góry