Samsung UE48H6400 czy to dobry wybór

bhn92

New member
Bez reklam
chcialem sciagnac wczoraj tego nfsa bo widze ze sporo szumu o nim ;p ale nie chcialo mi sie bo nie wiedzialem ile bedzie sciagalo te ponad 500 mb jak i ile instalowalo... zrobilem to przed chwila i sciagalo moze minute a po 2uch juz bylem w grze... wszystko dziala ale nie wygodnie jednak grac na pilocie;p
 

radier

Member
Bez reklam
Tak ciężko sobie poszukać na YT?

Need for Speed Most Wanted SmartTV version gameplay on Samsung 55HU6900 - YouTube

Co za pokolenie nieogarniętych leni nam wyrosło.

@bhn92

U mnie próbowałem z 10x i nie udało się zainstalować. Nawet reset Smarta nie pomaga. Gra się pobiera i potem na instalacji może wisieć z godzinę. Miejsca na pewno nie brakuje.

A gra to port wersji z androida. Ciekawe czy po zalogowaniu na Origin będę miał swój postęp bo mam tą grę na telefonie.
 

krzychup

New member
No dziękuję wszystkim za komentarz do mojego wpisu http://www.hdtv.com.pl/forum/1067976-post722.html Nie spodziewałem się aż tylu komentarzy :(

Ustawienia sobie znalazłem.

Rozumiem, ze u wszystkich posiadaczy H6400 klikanie na standardowym pilocie (przełączanie kanałów, uruchamianie menu) działa tak miło, że szkoda sobie zawracać głowę. Pewnie tamten pilot był źle sparowany z H6400 a od razu łapał tamte dwa UHT.

Banding, clouding, DSE? Po co to sprawdzać? I tak pewnie jest.
 

Pastusiak

New member
ostrość do 28 max jednak, akurat ja mam na tyle dobry materiał, że mogę sobie na to pozwolić, przy sd już jest gorzej ;) natomiast kolor 47 śmiało, czerwony tylko w niektórych materiałach zdaje się "rozlewać" na ogół słabej jakości materiałach ;) ostatnio miałem gości, w tym brata, który ma C8000 (bagatela 13000 kiedy kupował) i zarówno on zachwycony jak i żona, która wręcz go opier... jak dowiedziała się, że mój kosztował 4200 ;) także uważam, że jest bardzo dobrze a pewne mankamenty należy uznać za koszta kompromisu. Teraz jedynym moim problemem jest znalezienie pasującego pada bo te gierki wyglądają na prawdę nieźle :) sterowanie jednak nie da żyć :p
 

gracek1001

New member
Uzywa ktos z was pendrive do nagrywania programow,poniewaz mi tv mi pokazuje ze mam za wolnego pendrive,podlaczam pendrive do pc a on mi pokazuje fat32 i samsung adjuster nie mozna zniesc blokady poniewaz nie moze znalezc partycji xfs?
 

tdx

New member
Bez reklam
Może w H już jest inaczej niż F... Choć dziwne że sprawdza prędkość na facie... A jak wcześniej sformatujesz do ntfs?
 

bhn92

New member
Bez reklam
ja mialem kiedys pendrive co mial odczyt 10 mb przy filmach 1080p z bitrate 12 mb co pare minut przycinalo na pare sekund (klatkowalo) film .kupilem potem takiego co mial odczyt ponad 25 mb i nawet sprawdzalem film z bitrate 27 mb chyba i smigalo ,ale nie ma to jak dysk jednak mam teraz 1TB WD MY passport ultra i dysk dziala wysmienicie ,kupilem tylko ostatnio kabel zeby do tv byl caczy czas wpiety a dysk lezal sobie na polce ,gosc mowil ze moze byc problem z zasilaniem przy kablu 1.8 m ale wszystko git.
TAk wiec moze akurat pendrive jest tu naprawde slaby albo jednak nie da sie nic z tym zrobic...
 
Ostatnia edycja:

Esko

New member
Moglibyscie sprawdzic czy dziala u was poprawnie aplikacja VEVO? Uruchamia sie normalnie i odtwarza kanal muzyczny ale jak wybierze sie recznie jakis teledysk to zawsze po kilku sekundach obraz sie przycina a dzwiek idzie dalej.
 

bhn92

New member
Bez reklam
Nie uzywam tej aplikacji ale wbilem i odtworzylem teledysk shakiry i faktycznie po paru sekundach obraz sie zatrzymuje i leci dzwiek, sprawdzilem jeszcze na innym klipie i to samo. Ja mam 2114 soft pewnie Ty tez,ciekawe jak u Patusiaka bo pisal ze nie wgrywa nowych wersji :p


Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka
 

Tomas_ok

New member
Witam,
Też mam podobny problem z VEVO, na początku jak kupiłem TV nie było problemów chodziło wszystko pięknie, prawdopodobnie po aktualizacji się posypało coś, nawet przez chwilę myślałem że to przez brak logowania - zalogowałem się w VEVO i dalej to samo. Ciekawe że program idzie w HD normalnie a kategorie startują w sd a potem się wieszają. Pytanie czy na starym sofcie, czy jest dalej OK.
 

liet

New member
Z braku czasu oraz z uwagi na fakt, iż telewizor ten został już porządnie przetestowany przez portale branżowe, odpuszczam przygotowanie własnej recenzji. W zamian podzielę się z wami filmem , który przedstawia, jak się prezentuje zestaw AmbiBox z tym telewizorem. Nagranie nie jest najwyższej jakości (nagrywane "wycieraczką"), ale daje przyzwoite wyobrażenie jak się to prezentuje w rzeczywistości:

https://www.youtube.com/watch?v=pPRBIXLVYbc

Muszę jeszcze popracować nad ustawieniami (strefy z których pobierany jest kolor były przesunięte). Sam efekt zdecydowanie prezentowałby się lepiej na białej ścianie. Z AmbiBox'em miałem też sporo problemów, ale myślę, że uzyskany efekt jest zadowalający. Na przestrzeni najbliższych tygodni będę pracował nad kilkoma rzeczami, które muszę poprawić.
 
Ostatnia edycja:

pi_ero

New member
Witam,
Też mam podobny problem z VEVO, na początku jak kupiłem TV nie było problemów chodziło wszystko pięknie, prawdopodobnie po aktualizacji się posypało coś, nawet przez chwilę myślałem że to przez brak logowania - zalogowałem się w VEVO i dalej to samo. Ciekawe że program idzie w HD normalnie a kategorie startują w sd a potem się wieszają. Pytanie czy na starym sofcie, czy jest dalej OK.
Mam soft 1112 i jest to samo.
Pozdro
 

bhn92

New member
Bez reklam
Z braku czasu oraz z uwagi na fakt, iż telewizor ten został już porządnie przetestowany przez portale branżowe, odpuszczam przygotowanie własnej recenzji. W zamian podzielę się z wami filmem , który przedstawia, jak się prezentuje zestaw AmbiBox z tym telewizorem. Nagranie nie jest najwyższej jakości (nagrywane "wycieraczką"), ale daje przyzwoite wyobrażenie jak się to prezentuje w rzeczywistości:

https://www.youtube.com/watch?v=pPRBIXLVYbc

Muszę jeszcze popracować nad ustawieniami (strefy z których pobierany jest kolor były przesunięte). Sam efekt zdecydowanie prezentowałby się lepiej na białej ścianie. Z AmbiBox'em miałem też sporo problemów, ale myślę, że uzyskany efekt jest zadowalający. Na przestrzeni najbliższych tygodni będę pracował nad kilkoma rzeczami, które muszę poprawić.

masz oczywiscie mozliwosc dania jednego stalego koloru? czy te diody naprawde tak wystaja ze je widac czesciowo?
 
Do góry