Samsung UE48H6270 czy UE48j6200 ?

rflow

New member
Tak jak w temacie, mam prośbe który z tych telewizorów będzie lepszy i czy różnice w obrazie są między nimi zauważalne? 48j6200 ma podobno natywną matryce 100Hz (120 ?) natomiast nie wiem jak z UE48H6270. Mam problem ze znalezieniem jakiegoś testu po polsku tego drugiego? Telewizor głównie do sportu/filmy i czasami gier.
 

geo78

New member
Od siebie jedynie mogę dodać, że próbowałem kupić 48J6200 i nie udało się to ze względu na to, że w dwóch różnych sklepach tv miały tę samą wadę a mianowicie martwe piksele. Telewizory te stały na wystawie więc grały kilka tygodni. Być może miałem wyjątkowego pecha, że 2 szt na 2 sprawdzone miały ten sam problem. A może to po prostu wada tych tv. Jeśli kupisz wysyłkowo to masz czas na ewentualny zwrot. Ja kupując w sklepie stacjonarny zostałbym z bublem i walczyłbym z gwarancją a to różnie się kończy (nawet sam sprzedawca powiedział, że jak już jest jakiś martwy piksel to lepiej takiego tv nie kupować).
 

rflow

New member
pech, mam nadzieję że to nie jest częsta przypadłość samsungów ;/
ktoś wie jaka matryca jest w H6270 i czy warto rozważyć jego zakup?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Martwy piksel osłabia piksele obok i dlatego nie jest wskazany.
Tak ten model H6270 jest na matrycy 100Hz. To jest to samo co H 6200.
A jaką masz cenę ?
 

rflow

New member
Celowałem w 2000 zł. Jednak zastanawiam się czy warto dopłacić do j6200 jeśli różnica była by zauważalna. Głównie zależy mi na jakości obrazu (również do meczów sportowych).
 
Do góry