Samsung UE46F7000 warto?

toldi2123

New member
Witam przymierzam się do kupna drugiego TV jeden mam D6500 i jestem zadowolony lecz czas na coś większego stary idzie do sypialni :)

Pytanko czy warto kupić UE46F7000?


czy może macie jakieś pomysły szukam dobrego TV 46-55 cali do 5 tys zł nie ukrywam że mile widziany był by 55 cali musi być koniecznie samsung.
 

prezy

New member
Bez reklam
Pewnie, że warto.
Jeżeli kwota za 46f7000 jest dla ciebie ok, to go bierz.
Alternatywa do tego to rzeczywiście F6770 lub F6500.
 

tdx

New member
Bez reklam
Na jakość obrazu będzie wpływać natywna 200Hz(CMR 800Hz) matryca i ultra clear panel
Gadżety to kamera (skype/sterowanie gestem) i 2xDVB-T/C/S
 

toldi2123

New member
Samsunga to ja bym wysadził w powietrze za to nieszczęście jakim są telewizory lcd (tez z podświetleniem led). To są telewizory dla kulawo ocznych ludzi !!!

A dla mnie nie ma lepszych TV od samsunga,praktycznie nie ma problemu z napisami,czyta wszystko,ze wszystkim się łączy:)

I mi to wystarcza to że są jakieś tam nie dorobienia to powiedz w jakim nie ma? heeee
 

toldi2123

New member
Chyba że macie jakieś propozycję innych marek ale głównie chodzi mi o smarta ,aplikacje oraz czytanie napisów np z dysku zewnętrznego
 

prezy

New member
Bez reklam
smart najlepszy w samsungu podobno:eek:k:

Tutaj się zgodzę, multimedia są na wysokim poziomie.
Wszystko hula jak trzeba, do tego ponad 300 aplikacji i to ponad 100 polskich. Żaden smart tego nie ma.
Ale zawsze kolega może postawić na super super jakość obrazu, której przeciętny użytkownik i tak nie zauważy z odległości 2 m. Potem stwierdzi że multimedia by się przydały i dokupi dongla z androindem, kamerkę, klawiaturę i wszystko inne po to aby mieć namiastkę smarta.
Pytanie po co z samochodu ciężarowego robić osobówkę.
 

SDman

Banned
smart najlepszy w samsungu podobno:eek:k:

Witam,
nie chodzi tylko o ilość aplikacji, szybkość ich działania ale przede wszystkim
o jakość.
TVN Player jest możliwość logowania, kontynuacji oglądania, wybrane HD jest trzymane przez cały
czas oglądania następnych. Panasonic nie ma tych parametrów.
IPLA pięknie graficznie jak w kompie, a nie jak w starym DOS-ie w przypadku Sony bez możliwości logowania.
Samsung jest absolutnym mistrzem więc dla innych marek TV polecam BD-F6500 i mamy Samsunga
Smart TV na swoim TV, odczyt BD, skalowanie DVD -gratis.

Pozdr.
 

Veto

New member
Ja mam wrażliwy wzrok i nie jestem wstanie oglądać LCD również z podświetleniem LED -sony ,samsung,sharp,lg ... NIE NIE NIE to jest moje zdanie
Jak innym to wystarcza ... cóż
Plasma kuro(już jest za słaby) +monitory graficzne ,wszystko spięte z kompem.Pisałem kiedyś plastyka ,trójwymiar ,kolor .
Wyjaśniałem kiedyś mam filmy 10 bitowe i karta na wyjściu minimum GeForce GTX780 3072MB DDR5/384bit DVI/HDMI
 
Do góry