Samsung UE46F7000 vs 46F8000

toldi2123

New member
Witam jeszcze nie kupiłem tv:) widzę ceny spadają dość szybko,F7000 można kupić za 4600 a F8000 już za 4999 warto dopłacić 400zł do seri 8?

Mają coś co je różni w jakiś wyraźny sposób?
 

tdx

New member
Bez reklam
Dopłacasz do microdimming ultimate i CMR 1000Hz 2 głośników niskotonowych, klasy energetycznej A+ i innego designu
 

toldi2123

New member
Ale jak uważasz warto? 400zł to nie wiele przy takiej sumie,będzie odczuwalna różnica w obrazie?I zawsze to seria 8 troszkę świeższa jak by nie patrzał...
 

tdx

New member
Bez reklam
400zł Schował bym w kieszeń i za 2 lata dołożył był kolejne 400 zł i dopił EVO kita do F7000 jak już...
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Warto dopłacić jeśli bardziej odpowiada Ci wzornictwo. Z innych powodów nie. Ale ja na Twoim miejscu, mając te pieniądze kupiłbym SONY 46W905 z czterema parami okularów za 600-700 zł więcej niż F7000. Będzie miał zdecydowanie lepszy obraz po kalibracji.

Pozdrawiam
 

mpk0

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam.
Mam pytanie odnośnie F7000.
Czy jest możliwe ustawić priorytet wejścia HDMI?
Chodzi o to żeby po włączeniu TV wskakiwało wejście HDMI1 a nie tuner telewizji naziemnej.
Wiekowa rodzinka nie może sobie dać z tym rady:blagam:
Pozdrawiam
 

tdx

New member
Bez reklam
NO ale napisz co do tego TV jest podłączone jeszcze bo skoro ktoś ogląda tylko 1 źródło to nie ma potrzeby włączać trybu hotelowego
 

tdx

New member
Bez reklam
to jak włączasz TV i wyłączasz TV to powinien zostać na ostatnim źródle (czyli tym dekoderze bez żadnych kombinacji)
Dodatkowo możesz ir blasterem sprawdzić czy pilot od TV nie obsłuży dekodera
 
Do góry