Samsung UE46F6770 czy UE46F6500

Adamskit

New member
Nie polecam Samsunga. Kupiłem H66400 i mam problem z synchronizacją dźwięku z obrazem. Znajomy ma to samo i serwis samsunga nie uznał mu tej wady, mówiąc że wszystko jest ok. Samsung ma gdzies swoich klientów. Wypuścili wadliwą serie i udają że nie ma problemu. za kilka dni oddam swój tv do reklamacji.
 

psiaja

Member
A ja akurat posiadam 46F6770 (prawie to samo co 6640) i sobie chwalę..
Fakt, że sądziłem, iż czerń będzie głębsza, ale i tak jest o niebo lepiej niż u brata na LG (LM670). Posiada delikatną chmurkę w 1/4 lewej ekranu, no, ale jest to przykra "norma" telewizorów LCD.
Na szczęście DSE jest prawie żaden (co niby jest wadą Samsungów) i tylko przy bardzo złej jakości źródła, potrafię zobaczyć banding
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
johny_123
Z 3m to spokojnie możesz kupić 50 cali...(ja bym brał 55 bo mam 50 i jest mały...)

Jeżeli ma być Samsung to tak jak napisał Kiki zobacz serię H, np.

Samsung UE48H6400.
 
Ostatnia edycja:

mafia35

New member
Bez reklam
Nie polecam Samsunga. Kupiłem H66400 i mam problem z synchronizacją dźwięku z obrazem. Znajomy ma to samo i serwis samsunga nie uznał mu tej wady, mówiąc że wszystko jest ok. Samsung ma gdzies swoich klientów. Wypuścili wadliwą serie i udają że nie ma problemu. za kilka dni oddam swój tv do reklamacji.

Proponuję aktualizację softu. Twój problem był dawno poruszany na różnych forach. Aktualizacja pomagała.

Wysłane z Galaxy S5 za pomocą Tapatalk
 
Do góry