Samsung UE46F6640

ohlers

New member
Ha, a ja dopiero dziś odnalazłem forum, jak kląłem w żywy kamień taką politykę firmy :)
Przepraszam, bo nie mogę znaleźć tematu o wczorajszej awarii, gdzie on jest? Na przyszłość będę wiedział czego szukać, zanim podetnę sobie żyły z nerwów :eek:

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

Mardus

New member
jednym słowem nadal nikt rozwiązania nie znalazł ? grzebałem trochę w ustawieniach routera ale moim zdaniem wszystko ok mam UPC i nie ma tam żadnych ograniczeń co do ilości podłączonych pod WiFi urzadzen.
 

ohlers

New member
A przepraszam, bo być może to głupio zabrzmi, ale skoro zrobiłeś już wszystko, to co szkodzi spróbować. Odinstaluj aplikację fb, i zainstaluj ją jeszcze raz ze sklepu play. .. a nuż?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

tdx

New member
Bez reklam
Raczej się nie da bo to nie google play androida tylko samsung store na linuxie 2.6, dodatkowo cześć aplikacji (0) nie da się odinstalować
 

mietos

New member
zasugeruję, że chodzi o przepustowość łącza. Samsung sugeruje, żę wszystko powinno hulać powyżej 10mb/s. Ja mam 5mb/s. Sprawdziłem u znajomych ale niestety też mają poniżej 10 i nie działa im w pełni facebook
 

asked

New member
Mam soft 1117 i łącze 120/10 Mb/s i nie mam żadnych problemów z internetem w TV.

Kolego napisz proszę jaki masz router od UPC. Czytałem gdzieś, że ich routery WIFI (Thomsona i Technicolor) mają problem ze stabilnością połączenia WIFI. potwierdza to wiele wpisów na forach internetowych.

U mnie ich router (Technicolor) ma wyłączone WIFI i podpięty jest do drugiego TPLinka jako WAN i zarówno po WIFI jak i LAN nie mam najmniejszych problemów z łączem.
 
Do góry