SAMSUNG UE46F6400 czy UE46F6770?

stephanozz

New member
Witam...
mam dylemat czy lepiej kupić Samsung 40F6770 czy Samsung 46F6400?
Glupieję już od czytania miliona róznych opinii :)

na którym będzie lepiej wyglądać 2D?
na którym lepiej 3D?

pomocy!! :)

Pozdrawiam
 

Desaix1800

New member
Jak pisałem zakupilem Samsunga 40 f6770 jestem bardzo zadowolony szczególnie ze żadne błędy opisywane e działaniu matrycy nie występują. Nadal odkrywam ten sprzęt i mam kilka pytań:
1- czy upc i inni nadwacy oferują sygnał 720 a nie 1080
2- nadal poszukuję właściwych ustawień dla obrazu zamieszczony nacforum tryb srednio mi lezy glownie igladam ibeaz w hd

Wysłane z mojego GT-I9105P przy użyciu Tapatalka
 

markob

New member
Witam wszystkich.Prosze o pomoc. Upatrzylem sobie Samsunga ue40f6500 w neonecie kosztuje teraz 2400PLN.Juz bylem zdecydowany jednak dostrzeglem ze model ue46f6400 jest o niecale 50PLN drozszy i 6 cali wiekszy.Brak mu jednak jakiegos dekodera no i polowe hercow.Z tego co wyczytalem czym wiekszy tym doznania z ogladania lepsze.Do czego jest ten dekoder co mu brakuje w porownaniu do f6500.Z checia wzial bym ue46f6500 ale tego moj budzet nie wytrzyma takze odpada.Doradcie co kupic bo juz nie mam pojecia. Z gory dzieki .
 

tdx

New member
Bez reklam
Brak mu DVB-S czyli tunera satelitarnego. Wszystko zależy jaką masz odległość od ekranu.
 

markob

New member
Wlasnie weszlem na strone neonetu z 2446 chyba zrobilo sie 2698 aj tak to jest jak ktos nie zdecydowany.Przypuszczam ze to byla pomylka.tdx a roznica w hercach bedzie zauwazalna?
 

tdx

New member
Bez reklam
Oba modele mają 100Hz matryce. F6400 może trochę bardziej smużyć natomiast przy Twojej odległości 46" to moim zdaniem minimum
 

markob

New member
Dzieki tdx. Zobacze w sklepie jak odbieraja obydwa modele.Jak juz kupie napisze jak pierwsze wrazenia.Pozdrawiam
 

tdx

New member
Bez reklam
Może to jakaś weekendowa akcja była zresztą na spokojnie taka cena powinna za chwilę znów być dostępna.

Tak jak napisałem F6400 może w niektórych momentach bardziej smużyć. Jedni to widzą i im przeszkadza 2dzy nie i są zadowoleni.
Ty na pewno powinieneś być bardziej zadowolony z 46" niż 40 :) i to będzie widać zawsze więc spraw jest prosta :D
 

mp_nafta

New member
Tdx, mam pytanko do Ciebie, który tv wybrać?
UE46F6770 czy UE46f7000, a może szarpnac sie na UE55f6770?
Moja odległość do tv około 2,3m, nie będzie za blisko dla 55"?
Do tv podłączony będzie dekoder PVR HD sygnał SD/HD i ps3 oraz filmy z dysku sieciowego ewentualnie z usb.
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Z 2.5m mozna brac 55 dla dobrego 720p. Kanaly sd z tej odleglosci wygladaja kiepsko. Najlepiej w sklepie stan przed 55 i zobacz czy Ci obraz wielkoscia odpowiada.
Wiadomo ze f7 jest lepszy bo to 200hz matryca.

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

markob

New member
tdx tak jak doradziles.Jestem od 2 tyg. Szczesliwym posiadaczem tv Samsung ue46f6400.Wyboru nie zaluje tv swietny no i z wielkoscia miales racje.W ramach przypomienia wybieralem miedzy modelem wyzszym f6500 ale 40" a wlasnie f6400 46".Jako ze jestes w temacie tych tv powiedz jakie formaty filmow moge odtwarzac przez usb.Z tego co zdazylem zauwazyc filmow w formacie rmvb nie odtwarza.Jakos nigdzie nie moge sie tego doszukac.A jest jeszcze taka opcja w menu Wideo DivX na zadanie,co to,jak i po co to to rejestrowac.Z gory dzieki za pomoc.
 
Do góry