samsung ue46f6320 youtube hd problem

kosmita5252

New member
Witam,

Od wczoraj jestem posiadaczem Samsunga ue46f6320 wczoraj youtube działał mi w hd dziś po przyjsciu z pracy nie działa nic w hd jest nie za ciekawa jakość teledysków/filmów...

Czy da rade usunąć usterke?

Z góry dzięki
 

tdx

New member
Bez reklam
To wina łącza, program automatycznie dostosowuje jakość do prędkości łącza.. I tu nie sugeruj się prędkością swojego łącza...
Spróbuj raz jeszcze odpalić yt wieczorem...
Ewentualnie ustaw dns w TV na 8.8.8.8 i sprawdź
 

kosmita5252

New member
To wina łącza, program automatycznie dostosowuje jakość do prędkości łącza.. I tu nie sugeruj się prędkością swojego łącza...
Spróbuj raz jeszcze odpalić yt wieczorem...
Ewentualnie ustaw dns w TV na 8.8.8.8 i sprawdź

dns nic nie daje czyli co mam zrobić mam neostrade 10mb
 

tdx

New member
Bez reklam
możesz zacząć od resetu smart huba i zobaczyć czy wtedy wstanie YT w HD ja dziś sprawdzałem i chodzi...

Alternatywą jest odpalenie YT z przeglądarki i tam zmiana na 1080p i zobaczysz czy wyrabia bez buforowania
 

kosmita5252

New member
możesz zacząć od resetu smart huba i zobaczyć czy wtedy wstanie YT w HD ja dziś sprawdzałem i chodzi...

Alternatywą jest odpalenie YT z przeglądarki i tam zmiana na 1080p i zobaczysz czy wyrabia bez buforowania

Niestety patrzyłem opcja resetu smart huba jest niedostępna ;/ resetowałem, ustawienia tv nic nie daje. Jeśli chodzi o yt to np na laptopie działa szybko w 1080p

Co poradzic? ;(
 

tdx

New member
Bez reklam
Ponawiam pytanie czy odpalales yt na webbroswerze w tv?

Reset smarthuba wykonujesz na innym zrodle niz smarthub bo wtedy faktycznie nie da tego zrobic

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

kosmita5252

New member
Ponawiam pytanie czy odpalales yt na webbroswerze w tv?

Reset smarthuba wykonujesz na innym zrodle niz smarthub bo wtedy faktycznie nie da tego zrobic

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12

Tak na webbroswerze yt w hd dziala niestety po resecie smarthuba dalej aplikacja yt hd nie dziala w hd...

Na ipli też normalnie w hd wszystko śmiga a ten nieszczęsny yt przestał
 
Ostatnia edycja:
Do góry