Samsung UE46EH5450 czy UE46ES5500 ???

xpiotrekf

New member
Witam, który z powyższych modeli warto kupić, parametry mają podobne, EH jest troche grubszy co mi akurat nie przeszkadza, a różnica w cenie jest spora więc czy warto dopłacać do ES ?
 

rafalmag

New member
Witam,

Mam podobny dylemat:
UE46EH5450 czy UE46D5500

Z tego co czytałem to EH jest podświetlany matrycą LED, a ES - ma podświetlenie krawędziowe. Jak jest podświetlany D5500 ?
 

aarek68

New member
Witam,

Mam podobny dylemat:
UE46EH5450 czy UE46D5500

Z tego co czytałem to EH jest podświetlany matrycą LED, a ES - ma podświetlenie krawędziowe. Jak jest podświetlany D5500 ?


D5500 podobnie jak ES posiada podświetlanie krawędziowe. Różnice między serią D a ES są takie, że ta druga posiada aktywną funkcję PVR (USB) i TimeShift, jeżeli chcesz to samo posiadać w TV z serii D5500 to musisz trochę "pokombinować" (na własną odpowiedzialność naturalnie) w Menu Serwisowym - banalnie prosta operacja.
 

rafalmag

New member
Dzięki.
A jeszcze chciałem dopytać:
Czy w modelach UE46EH5450 lub UE46D5500 jest przeglądarka internetowa?
Czy można podpiąć klawiaturę i mysz USB ?

I trochę subiektywne pytanie: który model ma lepszy obraz i byś polecił?
 

xpiotrekf

New member
Witam
W modelu UE46EH5450 który posiadam jest przeglądarka i napewno można podłączyć mysz bo to już wypróbowałem, nie podłączałem jeszcze klawiatury ale pewnie też zadziała,tv ma też PVR i TimeShift które też już testowałem. Z jakości obrazu jestem zadowolony, w sklepie na oko w porównaniu do serii ES i D nie widać różnicy.
Pozdrawiam.
 

waldi66

New member
D5500 podobnie jak ES posiada podświetlanie krawędziowe. Różnice między serią D a ES są takie, że ta druga posiada aktywną funkcję PVR (USB) i TimeShift, jeżeli chcesz to samo posiadać w TV z serii D5500 to musisz trochę "pokombinować" (na własną odpowiedzialność naturalnie) w Menu Serwisowym - banalnie prosta operacja.
Witam.
Ja się trochę podepnę pod temat .Mam pytanie i zarazem prośbę na czym polega to"trochę pokombinować" aby aktywować w menu serwisowym funkcje PVR i TimeShift. Mam Samsunga UE46D5500 w którym kończy mi się za miesiąc gwarancja i chciałbym sobie uruchomić możliwość nagrywania programów.Byłbym wdzięczny za wskazówki najlepiej krok po kroku jak to można zrobić. Dziękuję z góry i czekam na wskazówki.
 
Do góry