Samsung UE46EH5000 ??

mocio

New member
Witam poszukuje informacji na temat tego telewizorka, nie moge znaleść nigdzie testów. Telewizorek fajnei wychodzi bo można go dostać za 2700?
Czy poponujecie coś innego. Napewno chce LED i napewno 46, może być tak powiedzmy do 3000 lub deczko wiecej minimalnie, coś zaproponujecie?? Kiki ile taki TV u ciebie kosztuej bo do Olsztyna mam nie daleko pozdrawiam
 

Vell

New member
Odświeżam, również chciałbym się dowiedzieć czy to dobry wybór, czy jest coś lepszego w tej cenie i w tym rozmiarze (tylko LCD 46" z podświetleniem LED). Czy nie ma problemu z odtwarzaniem mkv x264?
 
Ostatnia edycja:

Lemoniada

Member
telewizorek w tej chwili za 2220zł czy odczytuje format mkv czy może ktoś podzielić się jakimś info o tymtelewizorze, jak sprawuję się przy Ps3 ,
 

haze90

New member
Witam,
Również jestem ciekawy jak ten telewizor może sprawować się przy ps3. I w ogóle czy warto w niego inwestować.
 

nikk

New member
Odświeżam, również chciałbym się dowiedzieć czy to dobry wybór, czy jest coś lepszego w tej cenie i w tym rozmiarze (tylko LCD 46" z podświetleniem LED). Czy nie ma problemu z odtwarzaniem mkv x264?

Nie ma problemu z odtwarzaniem DTS.x264.mkv z flasha USB. Dźwięk był jednak cichy. Podejrzewam, że update softu może to zmienić, ale nie musi. Sprawdzałem w sklepie.
 

haze90

New member
A divx'y ten telewizor odtwarza? Nie mogę nigdzie znaleźć informacji o tym... Ogólnie wiadomo, że x264 jest lepsze ale nie zawsze łatwo dostępne :p No i czy ktoś miał doświadczenie z ps3 i tym telewizorem?
 
Do góry