Samsung ue46d8000 i Cyfra +

nerobart

New member
Witam :)

Jestem nowym posiadaczem Samsung'a ue46d8000

Jestem posiadaczem cyfry plus i dekodera pace 500gb.

Za pare tygodni konczy mi sie umowa z cyfra plus i chcialem zrezygnowac z dekodera, poniewaz ten telewizor ma wejscie slot na moduly.

Chce zakupic modul AstonCryp 2.26

Teraz moje pytanie:

Czy jest opcjia nagrywania 1 kanalu (TVN) i oglodania na zywo 2 (Polsat) ?

Na dekoderze cyfry jest taka mozliwosc. A czy jest taka mozliwosc nagrywania 2 programow z cyfry na tym TV?

I czy ten dysk twardy zda test wydajnosci WD My Passport Essential 500 GB ?
 

feru

New member
Tez przymierzam się do Samsunga i Astona. Ale raczej nie liczyłbym na nagrywanie i oglądanie z innego TP ponieważ ma jedna głowice DVB-S2. W Pace miałeś prawdopodobnie podłączone 2 kable z sat. Pośrednim rozwiązaniem może być podłączenie DVB-T, nagrywasz TVN po DVB-S2 a oglądasz Polsat na DVB-T. Ale niech potwierdzi ktoś kto ma taki zestaw.
 

acglj

New member
Pośrednim rozwiązaniem może być podłączenie DVB-T, nagrywasz TVN po DVB-S2 a oglądasz Polsat na DVB-T.
Niestety, taki model użycia znacznie wykracza poza wyobrażnię inżynierów z Samsunga :) Mało tego, przy zmianie tunera DVB-T<->DVB-S następuje wykasowanie całego harmonogramu nagrań i tzw. wyświetlania czasowego. Podobnie, w trakcie nagrywania/timeshift nie można uruchomić żadnej aplikacji ze smarthub, ani zajrzec do EPG. Absurd!
 
Do góry