Samsung UE45C6500 - kilka pytań

elliotek

New member
Witam, zakupiłem w/w telewizor LCD LED. DO TV podłączony mam wzmacniacz ONKYO do które podpięta jest cyfra+ (ferguson ariva tt hd prv), konsola xbox360, odtwarzacz dvd pioneer.

Gdy włączam xbox-a pokazuje mi na TV, że jest 60Hz, gdy włączam Cyfre+ pokazuje mi 50Hz.

Dlaczego? czy nie powinno być 100Hz? Co zrobić żeby było 100Hz? Oczywiście wszystkie urządzenia podłączone są kablami HDMI.

Proszę o jakieś sugestie.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Witam, zakupiłem w/w telewizor LCD LED. DO TV podłączony mam wzmacniacz ONKYO do które podpięta jest cyfra+ (ferguson ariva tt hd prv), konsola xbox360, odtwarzacz dvd pioneer.

Gdy włączam xbox-a pokazuje mi na TV, że jest 60Hz, gdy włączam Cyfre+ pokazuje mi 50Hz.

Dlaczego? czy nie powinno być 100Hz? Co zrobić żeby było 100Hz? Oczywiście wszystkie urządzenia podłączone są kablami HDMI.

Proszę o jakieś sugestie.

Nie uzyskasz 100hz ani z cyfry + ani z Xboxa360 bo nie dają obrazu w 100 hz.Funkcja 100hz dodaje klatki obrazu np.w filmach czy programach sportowych.
 

elliotek

New member
aha, w takim razie to wiele tłumaczy:) a mam jeszcze jedno pytania.

bo mam w TV internet@TV i np. włączając YouTube to dźwięk idzie przez głośniki TV a czy da się zrobić tak żeby szły przez ONKO po kablu Hdmi?
 
aha, w takim razie to wiele tłumaczy:) a mam jeszcze jedno pytania.

bo mam w TV internet@TV i np. włączając YouTube to dźwięk idzie przez głośniki TV a czy da się zrobić tak żeby szły przez ONKO po kablu Hdmi?


Spróbuj w Menu Dźwięku (patrz instrukcja nie pamiętam) zmienić na głośniki zewnętrzne, nie gwarantuje że po hdmi będzie działać. W przypadku wyjścia optycznego taka opcja działa.
 
Do góry