Samsung UE40J5100 vs PHILIPS 40PFH4200/88

rs75

New member
Witam.

Jak w temacie, osoba nie wymagająca, ale dobrze by było wiedzieć, na którego przychylniej popatrzeć przy zakupie. Ze względu na nogi (muszą być na środku) w grę wchodzą te dwa modele. Proszę o jakąś pomocną diagnozę. ;)

pozdr.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale sygnał z czego ?
Jaka odległość od ekranu?
Jaki mają teraz telewizor ?
 

rs75

New member
Telewizor dla rodziców, teraz mają 32 cale HD-ready. Stary Panasonic. Odległość około 3 metry, może mniej. Sygnał - "cyfrowy polsat".
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli nie tajemnica, ile mają lat ?
I czy jak bywasz u nich nie chcesz np. pokazywać im zdjęć ze smartfona, fajnych starych filmów z Youtube czy extra filmów za darmo z sieci ?
 

rs75

New member
Hmm, zdjęcia czasem, ale bardzo sporadycznie. Filmy (np. mkv) jakieś dwa na rok. :) Dodatki typu "smart" czy jakieś cuda związane z telefonem nie istotne. Bywam u nich często, ojciec ma 74 lata mama 68, więc odwiedzać jak najbardziej wypada. ;) Ale różnice w obrazie jeszcze widzą, to znaczy na tyle ile mogą. :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To jeśli po taniości to bierz SkyMaster 42" za 1050 zł . Dla nich będzie extra.
A wielkość dla wzroku ma znaczenie.
Z tych co podałeś wybrałbym dla takich potrzeb - Philipsa z uwagi na skalowanie i obsługę.
 

rs75

New member
Dzięki za pomoc. Nie mam zaufania do marek których kompletnie nie znam, wiem, że teraz zasiało dziwnych nazw w sklepach RTV, wybiorę za dobrą radą Philipsa.
 

rs75

New member
Jeszcze jedno pytanie na szybko, jak do tego Philipsa jakościowo ma się LG 43LH500T ? Ekran 43 cale, a cena nie wiele wyższa.
 

rs75

New member
Tak. Tyle by się znalazło, kwestia czy jakość obrazu jest porównywalna z Philipsem o którym pisałem.
 
Do góry