Samsung UE40H6400

404

New member
Witam, jakie czynności wykonać na początku swojej zabawy z tym modelem ? Doradzicie coś ?
Jestem świeżakiem, także każda pożyteczna rada jest mi przydatna :)
 

404

New member
Jeśli założę konto samsung i np. zapomnę hasła to bez problemu będę mógł założyć nowe ? Pytam, ponieważ tzw. konto samsung może być już przypisane (nr. seryjny/model) do tego pierwszego konta (do którego np. zapomniałem hasła) i jestem zmuszony założyć nowe (jeśli się da ?).

Czy muszę się zgadzać na każde warunki usługi i zasady ochrony prywatności, żeby założyć konto ?

Czy jest jakakolwiek możliwość zablokowania reklam podczas korzystania z przeglądarki internetowej ?
 

Rafal7

Banned
Teraz to sensowne pytania. :)
1.tak będziesz mógł założyć nowe, ale z tego co pamietm to przypomnienie przychodzi na poczte
2.tak
3.nie
 

404

New member
1.tak będziesz mógł założyć nowe, ale z tego co pamietm to przypomnienie przychodzi na poczte
Zakładałem najbardziej pesymistyczny wariant, bo też takowy może wystąpić.

Polecisz jakieś najbardziej przydatne/praktyczne akcesoria do smart tv ? Warto w coś zainwestować do tego modelu ?

Mam jeszcze pytania co do konta samsung, czy ktoś tam podaje prawdziwe dane ? (nie wiadomo gdzie one mogą "polecieć" w eter internetu...), e-mail chyba podać lepiej jakiś nowy, bądź drugi czy trzeci, bo mogą wysyłać jakiś spam na niego (oferty specjalne, biuletyny) ?
 
Ostatnia edycja:

404

New member
Mam jeszcze pytania co do konta samsung, czy ktoś tam podaje prawdziwe dane ? (nie wiadomo gdzie one mogą "polecieć" w eter internetu...), e-mail chyba podać lepiej jakiś nowy, bądź drugi czy trzeci, bo mogą wysyłać jakiś spam na niego (oferty specjalne, biuletyny) ?
 
Do góry