Samsung UE40H6400 - odtwarzanie filmów z pendrive

Kirek50

Moderator
Bez reklam

Hmmm... Tutaj jest podana maks. prędkość odczytu na USB 3.0, oczywiście wyssana z palca. Nasz tv ma USB 2.0 i musisz sprawdzić faktyczną prędkość odczytu na takim złączu. No i dodajmy do tego jeszcze, że w przypadku pendrive'a odczyt z partycji FAT32 jest szybszy niż z NTFS.

Zdecydowanie sugeruję, tak jak przedmówcy, HDD USB.
 

Seba21

New member
Nie wymyślajcie tutaj jakichś niestworzonych problemów z nośnikami USB. Sam od 4 lat używam pendrive Patriot 16 GB USB 2 z NTFS i nie mam żadnych problemów na telewizorze z serii C650. Nawet pliki z bitrate 40 Mbps działają normalnie. Wtedy takie pendrive z odczytem 25 MB były najszybsze i nie mam do dziś kłopotów, włączam nowszy dysk zewnętrzny z USB 3 i też działa tak samo. Jedynie na pendrive z USB 2 mi zapisuje listę kanałów a na dysk z USB 3 nie chce, bo wyświetla że brak urządzenia USB. Więc z zapisem może być problem w starszych telewizorach, ale z odczytem nie ma.
Autor pisze, że ma problemy na jednym pendrive, ale już zdążył napisać dwa posty, że kupił drugiego. Do tej pory nie napisał czy na tym nowym też ma jakieś problemy. Widocznie nie, więc sprawa raczej nieaktualna.
 
Do góry