Samsung UE40H6400 - jaki serwer do napisów w DLNA?!

mordor_wario

New member
Hej, mam od niedawna ten telewizor i próbuję go zmusić do odtwarzania napisów po DLNA. Oczywiście srt. Niestety idzie jak po grudzie. W zal. od źródła zawsze są jakieś problemy i tak:

Mój dysk sieckowy iomega ix-dl-2 i jego wbudowany serwer multimedialny - czyta filmy jak złoto ale bez napisów. Jedyny wyjątek MKV z zaszytymi napisami.

Samsung PC Share Mannager - telewizor widzi tylko katalogi, plików nie. Wszystkie katalogi puste.

PS3 Media Server - podobno świetny i potrafi nawet transkodować napisy w locie - d...pa, napisów nie widać mimo ustawionego transkodowania.

Serwer Samsung Link - czyta filmy, nawet niektóre z zewnętrznymi napisami. Sukces? Niestety widzi tylko kompa. Ten serwer nie może agregować mediów z sieci lokalnej, więc serwer NAS stoi nieużywany.

Ehhhhhhhh - komuś się udało to dobrze skonfigurować i może powiedzieć jak? Płatnych serwerów mi się nie chce instalować jak nie wiem, czy zadziałają.
 

Spyx

New member
Ja korzystam z plex

Na komputerze mam zainstalowany plex server. W TV aplikacje plex. Napisy pobieram przez napiprojekt, w ustawieniach srt i kodowanie UTF8 i nie ma najmniejszych problemów.
 
Do góry