Samsung ue40f8000 - Okazja czy warto ?

zdzich981

New member
Witam za bardzo się nie znam w cenach telewizorów i chciał bym się dowiedzieć w jakiej cenie chodzi ten model oraz czy opłaca się go wsiąść nowego za 1800 ?
 
Ostatnia edycja:

bhn92

New member
Bez reklam
heh jesli to naprawde f8000 i to nowy i wszystko z nim okej to bierz go szybciutko bo cena z deczka niska jest wart duuzo wiecej !!!
 
Ostatnia edycja:

zdzich981

New member
Jeszcze małe pytanie. W komentarzach pod recenzją tego modelu czytałem, że widać jasne podświetlenie w rogach na czarnym tle. Jeśli to prawda to trochę głupio oglądać jakiś horror a tu gów""""" jasne plamy w rogach.
 

zdzich981

New member
Mam nadzieje że nie będzie tego w tym egzemplarzu :p
Oczywiście komentarz pod jakaś tam recenzją jutro się dowiem i zdam relację.
Jeszcze małe pytanko nie mogę nigdzie znaleźć w parametrach czy posiada funkcję pvr oraz oglądania filmów z usb.
 

zdzich981

New member
naciągacz ?

Jednak zrezygnowałem z zakupu z trzech powodów.
Pierwszym powodem jest konkurencja która mnie o 10 minut wyprzedziła gdy wszedłem już płaciła a miałem zarezerwowany, pech a zarazem + :p
Drugi powód to miałem uwagi dotyczące gwarancji. Jak sprzedawca w komisie zapewniał był do niego dołączony paragon z gwarancją sklepową oraz instrukcjami i mówił w jakim sklepie kupił tylko ,że rok temu zakupiłem tam grę w promocji to nie wystawiali paragonów tylko faktury z podpisem.Na dodatek jak się zapytałem o kartę gwarancyjną to odpowiedział, że wystarczy ten pseudo paragon do gwarancji. Tylko że serwis samsunga wymaga paragonu lub dowodu zakupu( w tym np. faktury vat). No i ostatni powód zostałem wprowadzony w błąd: Koleś wystawiał na tablicy aukcję z nazwą modelu UE40F8000 i jego parametrami, oraz na innych portalach ogłoszeniowych w moim mieście. Jak przyszedłem do domu znalazłem usunięte ogłoszenie z modelem ue40f6770 w tej samej cenie. (archiwum robi swoje) :). Konkurencji zaczął wciskać że to ue40f8000. Od razu mi się podstawka jak wczoraj oglądałem ogłoszenie różniła niż, zdjęcia z googla ale, znalazłem ogłoszenie na ukraińskiej tablicy i jest ue40f8000 za cenę 13 180 грн ok.3200zł z zdjęciami uef6770 myślałem że, tylko podstawką się różnią, i było parę wersji tego modelu tak jak xboxa360 . I jak konkurencja się zapytała czemu tak tanio to gadał że to jego z domu itp..... Zalatywało mi to ściemą gdyż, telewizor był nowy z 2 letnią gwarancją prawdopodobnie ktoś oddał w zastaw. Tak więc różnica między tymi modelami jest prawie 1500 wzwyż. Czyż by ten koleś okazał się naciągaczem ?



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Troszkę się rozpisałem hehe.....
 
Ostatnia edycja:
Do góry