Samsung ue40f6640 czy LG la660s

piotrekgk

New member
Witam wszystkich,

Jestem na etapie poszukiwania tv i w sumie wstepnie już coś wybrałem, choć nie do końca wiem na co warto sie zdecydować. Robiłem już kilka podejść do Samsung ue40f6640 i LG la660s, ale nadal mam dylemat. Z jednej strony zależy mi na aplikacji TVNPlayer, której LG nie ma i nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie dostępna a z drugiej na obsłudze flash w przeglądarce niedostępnej tym razem w Samsungu. Załóżmy, że te dwa elementy nie są podstawowym kryterium wyboru tv to którym bardziej warto byłoby się zainteresować?
Piotrek
 

tdx

New member
Bez reklam
? flash nie dostępny w samsungu a to ciekawe?

Raczej jeśli chodzi o TV to nie ma się co zastanawiać samsung jest duuużo lepszy.

Kontrast czerń i smart przede wszystkim
 

piotrekgk

New member
Może, źle się określiłem. Flash jest, ale co z tego jak nie spełnia swojego zadania. Np strona Kinoman.tv na LG śmiga aż miło, a na Samsungu za każdym razem się zawiesza i nie da się nic obejrzeć.
 

tdx

New member
Bez reklam
pamiętaj że korzystasz z safari :D

Sugerujemy odinstalowanie wtyczki Quick Time Player, ponieważ to ona powoduje taki błąd. Instrukcja usunięcia znajduje pod adresem Usuwanie i ponowne instalowanie programu iTunes i innych składników oprogramowania w systemie Windows Vista, Windows 7 lub Windows 8

Jeśli nie chcesz tego robić możesz użyć innej przeglądarki internetowej np. Chrome, Mozilla FireFox lub Opera.


Niestety "gówniane" strony (korzystają ze starych playerów). Wiec może lepiej zostań przy LG....

Ale jak będziesz chciał coś oglądnąć naprawdę w dobrym bitrate to jednak sugerowałbym samsunga
 

piotrekgk

New member
W Samsungu bardziej mi się podoba czerń i chyba wybór padnie na niego. A mógłbyś mi powiedzieć czy w praktyce jest duża różnica między tym modelem 600Hz a np tym UE40F6400 200Hz? No chyba, że jest inny, lepszy model Samsunga do kwoty 2600zł?
 
Ostatnia edycja:
Do góry