SAMSUNG UE40ES6100 lista kanałów

adriano1051

New member
Witam, mam ten telewizor od wczoraj i szukam pomocy. mam telewizję kablową wyszukalem wszystkie kanaly automatycznie lecz chcialbym je teraz uporządkować co nie bardzo wiem jak zrobić, w moim wcześniejszym samsungu 650 bylo to bardzo proste tutaj natomiast nie widzę tej opcji, jaśniej mówiąc mam TVP1 na programie numer 95 a chciałbym na 1, tvp2 na 2 itd itp...... czy jest tu ktoś kto umiał by mi pomóc? jc to moje gg 5218207
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Tez tego szukalem i tez mialem B651. Menagera kanalow masz w SmartHub ? Kanaly.
Klik na srodku pilota w teczowy guzik i masz.
 

aarek68

New member
Channel List PC Editor

pozwala na poprawne edytowanie istniejących na liście kanałów, bez możliwości edycji częstotliwości i dodawania nowych kanałów

funkcjonalność:
- edytowanie nazw kanałów (UWAGA: nazwy kanałów analogowych mogą mieć max. 5 znaków)
- edytowanie numerów kanałów
- porządkowanie kanałów przez "przeciągnij i upuść"
- usuwanie kanałów
- przyporządkowywanie kanałów do list ulubionych 1-5
- umożliwia cofanie operacji

Poglądowy film: Chanel List PC Editor - YouTube
Download: http://www.samsung-blog-news.de/?dl_name=Samsung_ChannelListPCEditor_1.09.zip

Oczywiście pierwszą czynnością jest wyeksportowanie listy kanałów z TV na pendrive.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

SATAn_

New member
Bez reklam
Jestes pewien ze obsluguje listem z ES6100 ? Bo ja sadze ze nie, a napewno analogowych.

EDIT:

Wywala blad o zlym pliku scm.
 
Ostatnia edycja:

aarek68

New member
Samsung ChannelListPCEditor 1.09 - Neuer Offizieller Kanaleditor - według tej niemieckojęzycznej strony wersja 1.09 obsługuje serie C,D i E.
Sam posiadam D5500 i żadnych problemów nie stwierdziłem, pliki .scm czyta i edytuje. Zarówno cyfrowe i analogowe kanały TV obsługuje bez najmniejszych problemów. Sprawdzisz czy działa z serią ES to napisz, ja tej możliwości nie mam.

Pozdrawiam

Edit:
@SATAn_: spróbuj z ver. 1.09 (przedtem linkowałem ver. 0.72 - już poprawione)
 
Ostatnia edycja:

SATAn_

New member
Bez reklam
ChannelListEditor w wersji 1.09 i czSCMedytor dzialaja z plikiem SCM z kanałami analogowymi z kablowki. Nazwy także mozna zmieniac. TV Samsung ES6100.
Panowie, gdzie byliscie, gdy ja sie pytalem o program dzialajacy z Tym TV. Wtedy nikt nie pomogl a sam troche googlii przeszukalem.

@kuba78 zrobilem sobie juz z miesiac temu recznie, z Tym ze klawiatura i myszka podpieta pod TV.
 
Ostatnia edycja:

cezary1020

New member
ChannelListEditor w wersji 1.09 i czSCMedytor dzialaja z plikiem SCM z kanałami analogowymi z kablowki. Nazwy także mozna zmieniac. TV Samsyng ES6100.
Panowie, gdzie byliscie, gdy ja sie pytalem o program dzialajacy z Tym TV. Wtedy nikt nie pomogl a sam troche googlii przeszukalem.

@kuba78 zrobilemsobie juz zmiesiac temu recznie, z Tym ze kklawiatura i myszka podpieta pod TV.

czSCMedytor to najlepszy program ze wszystkich,które testowałem.Sam go też niedawno znalazłem.Autor programu na bieżąco stara się wprowadzać ulepszenia,więc programik naprawdę godny polecenia.
 

marcinsu

New member
z tego co widzę to nie mam możliwości posortowania kanałów cyfrowych z analogowymi, czy może się mylę ?
chciałem Polsat 2 analogowy wrzucić pod numer 6 (od 1 - 9 mam cyfrowe naziemne, reszta analogowa z TOYA)
znalazłem jeszcze kilka w HD programów w cyfrowej kablowej i również z tego co widzę też nie można dołączyć do jednej listy ?
np. zamienić TVN naziemny cyfrowy na TVN HD kablowy cyfrowy ?

i jeszcze jedno czy jest jakiś program który umożliwia edycje częstotliwości ? te co tu w temacie niestety nie mają takich opcji

za wszelkie odpowiedzi będę bardzo wdzięczny
 

cezary1020

New member
z tego co widzę to nie mam możliwości posortowania kanałów cyfrowych z analogowymi, czy może się mylę ?
chciałem Polsat 2 analogowy wrzucić pod numer 6 (od 1 - 9 mam cyfrowe naziemne, reszta analogowa z TOYA)
znalazłem jeszcze kilka w HD programów w cyfrowej kablowej i również z tego co widzę też nie można dołączyć do jednej listy ?
np. zamienić TVN naziemny cyfrowy na TVN HD kablowy cyfrowy ?

i jeszcze jedno czy jest jakiś program który umożliwia edycje częstotliwości ? te co tu w temacie niestety nie mają takich opcji

za wszelkie odpowiedzi będę bardzo wdzięczny

Może uda ci się powrzucać te kanały do wspólnej listy Ulubione,a następnie posortować?
 

Adam K

New member
Witam.
Chciałem tylko zapytać czy coś może źle robię.
w programie czSCMedytor zmieniłem sobie kolejność kanałów, pododawałem nazwy maks 5 znaków.
Po wczytaniu w TV kolejność się zmieniła , ale tych nazw jednak telewizor nie pokazuje.
Macie może jakiś pomysł?
 
Do góry