Samsung UE40ES5500 - problem

zuba1899

New member
Witam. Nie mogę na forum znaleźć odpowiedzi na moje pytanie , więc może ono jeszcze nie padło.
1. Da się zmienić w ustawieniach kraj na Polski?? mam tylko do wyboru Portugalię i Hiszpanię. Wiąże się to z tym, że data jest zawsze o godzinę do przodu, "guide" również pokazuje programy z godziny do przodu.
2. Podczas oglądania meczów piłki nożnej (najczęściej jest to widoczne na zielonym kolorze) podczas szybszej zmiany kamery (czyt. wzdłuż boiska) na ekranie widać taki ciemniejszy pasek (wielkości 3 cm) od góry do dołu. Jak kamera stoi w miejscu to tego nie widać. Natomiast jak widok się zmienia to ten pasek ciemniejszy występuje i rozprasza oglądanie. Z czym to może być związane?? Czy reklamować tv??
Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam
 

Miker88

New member
Witam
podepnę się pod temat.

Mianowicie posiadam model 46ES5700 i mam problem tego typu że jak podłącze dysk przenośni 250gb i puszcze jakiś film to po 5 min rozłącza go a jak podłącze pendriva to wszystko jest ok .
-i jeszcze jeden problem z napisami polskimi w filmie zamiast litery ,ż ł ą ę wyświetla ? # ? ? da to się jakoś skorygować ?
 

tetris.

Banned
może aktualizacja programowania pozwoli na zmianę kraju natomiast czarny pasek może świadczyć o słabym odświeżaniu ekranu
 

kinokino

New member
Witam
podepnę się pod temat.

Mianowicie posiadam model 46ES5700 i mam problem tego typu że jak podłącze dysk przenośni 250gb i puszcze jakiś film to po 5 min rozłącza go a jak podłącze pendriva to wszystko jest ok .
-i jeszcze jeden problem z napisami polskimi w filmie zamiast litery ,ż ł ą ę wyświetla ? # ? ? da to się jakoś skorygować ?

1. Dysk albo ma usb 1.0 i to dlatego albo za mało obrotów.
2. Podczas odtwarzania materiału naciśnij przycisk tools i tam masz ustawienia napisów. Trzeba wybrać napisy dla europy wschodniej o ile dobrze pamiętam.
 
Do góry