Samsung UE40EH6030

papajazz

New member
Skoro trwa tutaj dyskusja o tym modelu to podepnę się ze swoim pytaniem, czy ten telewizor (tylko w wersji 46cali) zda egzamin przy oglądaniu sportu z cyfry+ i graniu na konsoli, jestem właśnie w trakcie poszukiwań czegoś do takich zastosowań i będę wdzięczny za opinie.
 

Andrewi

New member
W sumie oglądałem tylko mecz siatkówki i to w dodatku w jakości SD więc cięzko mi się wypowiedzieć. Podobnie odnośnie konsoli - nie miałem jeszcze możliwości podłączenia i sprawdzenia jak to chodzi ale ktoś już wcześniej się wypowiadał na ten temat więc po prostu przejrzyj wątek.
 

Andrewi

New member
Gdyby to kogoś interesowało to 22 lutego pojawiła się aktualizacja oprogramowania do 6030w :) oczywiście do pobrania na stronie samsunga :)
 

Andrewi

New member
Standardowo jak zawsze nic nie wiadomo o zmianach ;) w sumie sam jeszcze nie instalowałem i zainstaluję dopiero jak wrócę z pracy :)
 

carola

New member
Witam, zauważyłam, że jest nowa wersja oprogramowania do tego tv, ściągnęłam plik, zapisałam na pendrive, biorę się za rozpakowywanie, a tu zonk jak widać na zrzucie ekranu.
Poprzednia wersja normalnie mi się rozpakowała... Wie ktoś co można z tym zrobić? Co ciekawe, przy skanowaniu pliku przed rozpakowaniem antywir nie wykazał żadnych problemów
 
Ostatnia edycja:

Andrewi

New member
Bo to nie jest wirus z archiwum tylko z komputera i dotyczy procesu Explorer.exe czyli właściwie głównego procesu systemu. Wirus próbował zaatakować archiwum w trakcie rozpakowywania. Nie dam sobie ręki uciąć ale jestem prawie pewny. Samo archiwum jak i pliki w nim zawarte są na 100% czyste.
 

carola

New member
Bo to nie jest wirus z archiwum tylko z komputera i dotyczy procesu Explorer.exe czyli właściwie głównego procesu systemu. Wirus próbował zaatakować archiwum w trakcie rozpakowywania. Nie dam sobie ręki uciąć ale jestem prawie pewny. Samo archiwum jak i pliki w nim zawarte są na 100% czyste.
Sprawdzałam, czy na drugim komputerze w domu będzie ta sama sytuacja i niestety to samo się dzieje...
 

testerownik

New member
Zauważył ktoś jakąś konkretną zmianę w oprogramowaniu 1013? Zaktualizowałem i nie wiem w ogóle co to dało, brak changeloga w tym temacie to jakaś pomyłka, aktualizowałem już oprogramowanie 3 razy i żadnej istotnej zmiany, mam wrażenie, że zmieniają się tylko cyferki.
 

awakeman

New member
Panowie, szukam 32'' pod kątem PS3 i w niedalekiej przyszłości PS4 oraz nc+. Czy UE32EH6030 nadaje się do zabawy oraz oglądania TV? Mogę go kupić w cenie 1500zł, więc chyba nieźle. Jak wygląda ten model w porównaniu z Toshibą 32TL963G oraz z LG 32LS5600 w podobnych cenach?

Z góry dzięki za pomoc.
 
Ostatnia edycja:

dukerocky

New member
Witam. Zastanawiam się dlaczego kilka osób napisało że tv ma matową matrycę. Mam ten tv i matryca jest błyszcząca. Prawie jak lustro, można się przejrzeć...
 

marx2

New member
To masz jakiś inny tv, bo mój ma matową matrycę. Albo inaczej. Matryca jest taka pół na pół. Czyli nie ma szyby jak w niektórych monitorach czy telefonach, ale faktycznie jak go wyłączę to trochę odbija. Może trochę więcej niż typowo matowe monitory ale różnica jest naprawdę niewielką.
Za to obudowa i stopa jest błyszcząca ale widać je tak mało że w niczym nie przeszkadza.
 
Do góry