SAMSUNG UE40EH5300 + EDIFIER 2.1 C2XD dobre połączenie ?

gokart

New member
Witam zakupiłem tv led SAMSUNG UE40EH5300 SMART TV i do tego chciałbym podłączyć głośniki żeby chociaż w jakimś stopniu polepszyć dźwięk.

i pomyślałem o czymś takim GŁOŚNIKI EDIFIER 2.1 C2XD.

5.1 nie wchodzi w grę tylko 2.1.

Czy będzie możliwe podłączenie tych głośników prosto pod tv bez żadnych dodatkowych wzmacniaczy, amplitunerów itp. i w jaki sposób trzeba je podłączyć.

Głośniki mają służyć do oglądania filmów i słuchania muzyki na niezbyt wysokim poziomie jakościowym jak i głośności.

Dziękuje za odpowiedź.
 

gokart

New member
Ma optyka jest okejka :)
bez problemów się sprawdzi

czyli wystarczy tylko kupić przewód odpowiedni i połączyć Wyjście cyfrowe audio (Optyczne) w telewizorze z wejściem optycznym w głośnikach czy tak ?

A czy przy takim podłączeniu będe mógł sterować całymi ustawieniami dźwięku w telewizorze czy sprowadzi się to tylko do funkcji głośniej/ciszej.
 

tdx

New member
Bez reklam
Podpinasz optykiem i ma dzialac. Chodzi Tobie o EQ czy cos innego?

Bo normalnie masz tylko mozliwosc wyboru do zego ma dekodowac po optyku i opoznienie

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

gokart

New member
Podpinasz optykiem i ma dzialac. Chodzi Tobie o EQ czy cos innego?

Bo normalnie masz tylko mozliwosc wyboru do zego ma dekodowac po optyku i opoznienie

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12

Tak chodzi przede wszystkim o EQ. Zebym mógł regulować wysokie niskie itp
 

tdx

New member
Bez reklam
na zdjęciach nic nie widać może ściągi instrukcje obsługi ze strony producenta... Niektóre mają bas i soprany inne głośność suba a niektóre są gołe :D
 
Do góry