SAMSUNG ue40eh5020

olaf_pce

New member
Witam wszystkich forumowiczów :)

Jak w temacie proszę o wypowiedź osób, które są zadowolonymi/niezadowolonymi posiadaczami ww modelu (właściwie czym one się różnią, bo ze specyfikacji technicznej jasno nie wynika...)
Szczególnie interesuje mnie (ale myślę, że także inne osoby zainteresowane zakupem swojego pierwszego TV w budżetowym przedziale):

- reakcja matrycy (smużenie przy szybkich scenach, przewijanych szybko napisach końcowych i tp.)
- jakość podświetlenia (równomierność, poziom czerni)
- formaty i jakość odtwarzanego materiału z USB (np. czy rmvb lub divix są odtwarzane)
- łatwość i intuicyjność obsługi

Dobrze byłoby też wymienić jakieś elementy, drobnostki, błahostki i tp. które drażnią, irytują, męczą:)

Oczywiście przejrzałem tematy o budżetowych TV do 2k PLN i właśnie tam pojawia się ten model. Szkoda trochę, ze nie ma DLNA :/

Ok, proszę nie linczować jeśli temat gdzieś już się przewinął ale "szukajka" nie wskazała :)
 

seoskryba

New member
Podłączam się do pytania. Również znalazłem te dwa modele Samsunga (UE40EH5000 i UE40EH5020) ale brak informacji czym one się różnią. Niewiele jest też ocen w/w modeli. Może ktoś już ma i jest w stanie się wypowiedzieć?
Z góry dzięki!
 
Do góry