Samsung UE40D6750 kontra UE40D650

Lolopolozo

New member
Czym się różni Samsung UE40D6750 od UE40D6500.Mam na oku te dwa modele obydwa są prawie identyczne z wyglądu .Stopka inna .Czy coś w środku poprawili ,pogorszyli ?Bo ceny prawie takie same .Jak na nich odbiera obraz z SD?

PS.W tytule zjadłem jedno zero można poprawić ?
 

Grzegorz82

New member
Modelu UE40D650 nie ma jest za to UEXXD6500 różnica jaka jest miedzy D6750 a D6500 jest tylko w wyglądzie i ponoć 2 pary okularów gratis. Taka odp. otrzymałem jak kupowałem TV bo tez brałem 6750 pod uwagę.
 

xx5032

New member
lepszy kontrast, lepsza czern to w teorii w praktyce pewnie nie zauwazysz roznicy, z innych roznic to inna podstawka i obramowanie ekranu, co do okularow to w zaleznosci od promocji i sklepu do jednego i drugiego daja od 2 do 3 par okolarow.
Wybierac powinienes pomiedzy matrycami jakie sa wkladane do tych tv i to jest najwazniejsze.
 

peszko

New member
Czy da się sprawdzić jaka jest wsadzona matryca po opakowaniu, kodzie?
Własnie mam dylemat czy kupić UE46D6500 dwie pary okaularów za 4060zł, czy wziąć UE46D6750 z 3 parami okularów za 4290zł . Czyli specjalnie 6750 nie jest dużo lepszy od 6500?

W sklepie dzis dowiedziałem sie od sprzedawcy że 6750 ma 3D a 6500 jest bez 3D--- Brawo dla sprzedawcy.
Dlatego licze na waszą pomoc co lepiej wybrać bo w sklepie to nic sie nie można dowiedzieć.
 

peszko

New member
tdx - byłem w sklepie RTV AGD ale nikt nie chce raz odkręcić obudowy, dwa włączyć by sprawdzić w menu rodzaj matrycy.
Gość mówi że wszystkie maja matryce samsunga i że mówi o tym oznaczenie 46UED6750WSXXH które jest na pudełku - co budzi moje duże wątpliwości co do jego wypowiedzi.

Druga sprawa kupując w sklepie na miejscu nie ma możliwości zwrotu sprzętu do 10dni, doradził by kupić przez internet i wtedy w domu sprawdzić i jak coś nie tak to przysługuje prawo 10dni na zwrot bez podania przyczyny.
Może nie przejmować się matrycą i kupić co będzie czy lepiej wybrać zakup przez internet?
 

tdx

New member
Bez reklam
Ja też nie rozkręcam obudowy ale w menu serwisowym mogę sprawdzić.
46UED6750WSXXH nie ma nic wspólnego z matryca

Kupując przez neta masz 10 dni na zwrot ale pokrywasz koszt transportu z powrotem do sklepu
 

hduv

New member
Do Pana tdx

Czy wiem pan coś o matrycach w sharpie a dokładnie 830e.:hmm::hmm: przy PC i D6500 samsunga jest jakaś różnica??.:hmm::hmm::hmm:
 
Ostatnia edycja:
Do góry