Samsung UE40D6500 vs Toshiba 40WL786

gawior

New member
Witam. Potrzebuję odpowiedzi, który z tych dwóch TV będzie miał lepszy obraz, skalowanie itd. z sygnałów SD ?
Pomijając 3D, HD i inne rzeczy.
Nie wchodzi w grę większa matryca ze względów finansowych.

Z góry dziękuję za szybką odpowiedz.
 

gawior

New member
Teraz w pracy tak jeszcze przeglądam sieć i w cenie tego UE40D6500 jest SHARP LC-40LE830E
Jak ten TV wypada z odtwarzaniem filmów, ze skalowaniem i jakością obrazu SD

Już zaczynam głupiec, a nie chciał bym ciężko zarobiony6ch pieniędzy wsadzić w TV którego zakupu bym później żałował.
 
Ostatnia edycja:

Kampaj

New member
Bez reklam
Najlepsza do Sd będzie Toshiba dzięki technologii Resolution+, później Sharp,
Jeśli chodzi o tego Samsunga, to nie ma szans z obrazem, bo to tylko średnia półka, a ten Sharp i Toshiba to najwyższa:)
Internet natomiast najlepszy w Samsungu.
 

gawior

New member
Od internetu mam PC, więc to mnie wcale nie interesuje.
Jedynie oprócz jakości obrazu SD interesuje mnie wbudowany odtwarzacz filmów poprzez USB, a tutaj chyba góruje Samsung.
Jeszcze myślę nad Toshiba 40VL748, bo wyczytałem tutaj że to praktycznie to samo co Toshiba 40WL786, tylko bez 3D, a na tym mi nie zależy.
Jednak że ta 40VL748 ma 100Hz, a 40VL748 200Hz ( o ile się nie mylę ).
Który z tych Toshib będzie miała lepszy obraz, bo nie chciał bym dopłacić tylko do 3D z którego i tak nie skorzystam.
 

gawior

New member
Wybór padł na Toshibę 40vl748 i odtwarzacz ASUS O!Play HDP-R1
TV dotrze w poniedziałek i mam nadzieję że dokonałem w miarę dobrego wyboru i będę zadowolony jak na telewizor w tych pieniądzach ( 2399zł ).
Do TV wziąłem rozszerzoną gwarancję i sądzę, że po czasie około 2 lat coś może mu się stać przy próbie przenoszenia :p
 
Do góry