Samsung UE40D6500 czy Sony KDL40EX720

Bborek

New member
Witam, nie wiem czy to dobry dział, ale napisze .
Ostatnio zastanawiam się nad kupnem tv i te dwa wpadły mi w oko ale nie wiem ktory jest lepszy który wybrać możecie jakoś pomoc?
 

tdx

New member
Bez reklam
mat vs wysoki połysk.
Na czym bardziej Ci zależy? Na multimediach? 3D?

Obraz bardziej podoba mi się na samsungu + wifi + filmy z usb + dvb-s

Sony ma full hd 3d i dodają teraz moduł wi-fi gratis
 

Bborek

New member
Raczej multimedia, 3D raczej nie będę oglądał no chyba ze nadarzy się jakaś specjalna okazja. Słyszalem ze ten samsung ma slaby tryb 3D czy to prawda? i czy jest to az tak bardzo zauważalne?
 
Ostatnia edycja:

szolo78

New member
Witam! Dołączam się do wątku bo mimo tysiąca psotów ciężko znaleść jednoznaczną odp na temat dwóćh w tej chwili topowych modeli topowych firm czyli Samsung D8000 vs Sony HX920.
Jestem przed dylematem zakupu, ja akurat zdecydowałem się na 46 cali do ogl. Cyfry i PS3. Nie ukrywam że byłem zdecydowany na Sony choć cena jak to Sony wysoka ( po upłynnieniu tabletu troche się rekompensuje) ale w Media sprzedawca stwierdził że nawet jak sprzedam tablet za ok 1500 to i ta Samsung wychodzi o 700 pln taniej a nie warto dopłacać bo Sony ma matryce Samsunga a różnice są nie dostrzegalne i znikome? Fachowcy radźcie!!!
 

fula

New member
A to przepraszam, jestem nowy, nie wiedzialem :) Dzieki za pomoc ;)


Ja bym polecał Samsunga(UE40D6500) z fabryki Samsunga na Słowacji. Brat zakupił Sony (KDL40EX720) robiony (no właśnie gdzie?, ktoś wie?) teraz żałuje, wybrałby Samsunga.

Sony ma matryce koreańskie, ale tu bym się spodziewał bardziej firmy LG.
 
Ostatnia edycja:
Do góry