Samsung ue40d5800 - jak z tym internetem?

Manadrake

New member
Witam. Mam pytanie tak jak w temacie. Owszem, szukałem w internecie, było tego nawet sporo - ale ile stron tyle różnych odpowiedzi. Jak to w końcu jest z tym internetem w tym telewizorze? Wiem że wejście LAN jest, niestety nie mam możliwości podłączenia żeby sprawdzić (musiałbym ciągnąć 20m kabla). Widziałem również w ustawieniach jakieś opcje do internetu. Więc co w końcu jest, czego nie ma? Jakie strony działają? Przy okazji mam pytanie co do odtwarzania filmów z pendrive, jaka maksymalna jakość "pójdzie"? Bo przypuszczam, że hd nie bardzo. Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam!
 

Manadrake

New member
Dzięki wielkie za odpowiedź. Miałbym jeszcze pytanie co do odtwarzania z pendriva filmów, jaka rozdzielczość pójdzie maksymalnie? To że nie ma SmarTV jest ograniczone sprzętowo czy softwarowo? Nie ma jakichś softów "od ruskich"?
 

Manadrake

New member
Witam, czytałem różne fora, i ludzi pisali że w podobnych telewizorach do tego, wgrywali soft od innych telewizorów i tym sposobem odblokowywali funkcję smart TV. Nie wiem ile w tym prawdy i czy z technicznego punktu widzenia to możliwe. Jak myślicie? Pozdrawiam.


Ps. Szkoda, że kupowałem telewizor, ze świadomością że ma Smart TV (tak zapewnial mnie sprzedawca, ale już posprzątane niestety)
 

Manadrake

New member
Jak już powiedziałem, sprzedawca mnie zapewniał, że ma Smart TV. Jak sie teraz okazało nie ma. Poza tym nie bardzo miałem wpływ na to co biorę. Pech - niestety :)
 
Do góry