Samsung UE40C5000 - czy warto?

AsKier

New member
Witam wszystkich,

przeszukałem sporą część forum i bardzo mało wiadomości jest na temat tego samsunga...model to UE40C5000 - czyli 50hz

mam okazję kupić ten telewizor, nowy w bardzo dobrej cenie...500zł niżej niż na ceneo...

zastanawia mnie faktyczna jakość obrazu w samsungach przy 50hz...? czy i jak radzą sobie samsungi z tymi 50hz...

jako, że na co dzień oglądam plazmę 100hz ciekawi mnie fakt czy nie będzie mi dokuczało te 50hz w LCD LED...

jesli ktos miał styczność z tym modelem proszę o jakiekolwiek rady.
 

ADAM12116

New member
ja do oglądania filmów wyłączam 100Hz w samsungu bo teatrzyk się robi, nie wiem jak blue ray bo nie posiadam i posiadać nie planuje , filmy w HD z kompa puszczam i tez wyłączam 100Hz bo teatr okropny, 100Hz włączam jak sport oglądam, ale i tak 99% programów w tv tez oglądam bez 100Hz bo dziwne wrażenie sztuczności jest, a moje "pudło" to samsung 46" A856, nie wiem czy w nowych modelach kolosalny postęp w tym systemie nastąpił i czy naprawdę tak rewelacyjnie się filmy ogląda z włączonym 100Hz bez tego dziwnego efektu, co do sama c5000 jest dość fajny, miałem okazje go używać trochę ale matryca gorsza niż w moim a856 szybko w fiolety z kąta wpada czerń i widać smużenie czyli jak by wolniejsza niż w moim starym a856
 
Ostatnia edycja:
Do góry