Samsung UE37D6500 jak z odtwarzaniem 3D?

Gunner15

New member
Witam. Kupiłem właśnie ten telewizor, z powodu niewielkiej ilości miejsca zdecydowałem się jedynie na wersję 37calową, ale nie jest źle. Chcę wycisnąć z niego ile się da, zatem zamówiłem również okulary 3D od Samsunga, mam nadzieję, że przyjdą przed Świętami. Ale mam jedno pytanie, czy ten telewizor jest w stanie odtworzyć film 3D Side-By-Side? Nigdzie w sieci nie mogę znaleźć informacji na temat odtwarzania filmów w tej, innej technologii 3D. Proszę o informacje, pozdrawiam serdecznie! :)
 

Gunner15

New member
Dzięki za odp. Tak myślałem, ale wolałem się upewnić. Nurtuje mnie jeszcze jedno. Czy telewizor sam zacznie odtwarzać film 3D SBS odpowiednio przygotowany, już do oglądania z okularami, czy też będę musiał zmieniać coś w ustawieniach zmiany obrazu na 3D, gdzieś o czymś takim czytałem..
 

witusb24

New member
Dzięki za odp. Tak myślałem, ale wolałem się upewnić. Nurtuje mnie jeszcze jedno. Czy telewizor sam zacznie odtwarzać film 3D SBS odpowiednio przygotowany, już do oglądania z okularami, czy też będę musiał zmieniać coś w ustawieniach zmiany obrazu na 3D, gdzieś o czymś takim czytałem..

wciskasz guzik 3d i masz ikonki do wyboru obraz obok obrazu lub obraz pod obrazem zależy co sciagniesz z neta.Wciskasz następnie guzik w okularach i cieszysz sie obrazem w 3d.nieraz tv sam przełacza w tryb 3d (zalezy czy puscisz mu sygnał z komputera czy usb choc u mnie w wyzszym modelu w 80%sam musze wcisnąc guzik 3d na pilocie)
 
Do góry