Samsung UE37D5000 vs UE37D5500

marcin1985

New member
Mam pytanie, czym się różnią te dwa modele od siebie ?
Z ciekawości patrze na jakiś TV około 37-40 cali do swojego pokoju.
Szukam czegoś co obsługuje Iple i tvnplayer i patrzyłem że Samsungi chyba najwięcej tego obsługują.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Różnią się wyposażeniem i dobry wybór na wyposażenie szczególnie 37D 5500
do tego co potrzebujesz.
 

garzew2

New member
Witam. Czy tv UE37D5000 różni się od modelu D5500 tylko tym że posiada funkcję SMART TV oraz oraz parę dodatkowych gadżetów? Czy można powiedzieć że pod względem jakości obrazu i dźwięku są to te same telewizory?
 

tdx

New member
Bez reklam
Tak D5500 ma smart czego nie ma D5000 co do obrazu zależy na jaką matryce trafisz. generalnie zawsze łatwiej trafić na lepszą matrycę w wyższym modelu :)
 

Cineek

New member
Witam, kupiłem wczoraj TV Samsunga 37' D5500, podłączyłem kabel enthernet, wszystko ładnie, pięknie się zainstalowało ale nie działa aplikacja YouTube. Odinstalowałem już ją, i pobrałem nową, jednak bezskutecznie, aplikacja się otwiera i jest do gory tylko pasek YouTube i cały niebieski ekran, pół godziny tak zostawiłem bo miałem nadzieję że w końcu się włączy, ale nic się nie włączyło. Jaka może byc przyczyna że ta aplikacja nie działa ? Dodam że Facebook też się nie ładuje, po wpisaniu loginu i hasła ładuje się bez końca... Inne aplikacje działają prawidłowo. Pozdrawiam
 
Do góry