SAMSUNG UE32J5500 vs SAMSUNG UE32J5200

Rysiekk

New member
Witam Co sądzicie o tych telewizorach a moze mozecie cos lepszego zaproponować o wielkości 32 cali ( tylko taki wchodzi ) smart tv ???
Zalezy mi na aplikacjach typu YT player itp. Po sprawnym funkcjonowaniu smart tv. Zalezy tez na dobrym obrazie, plynnym. ( ogladam duzo filmow akcji ( z pendrive-a z napisami ) duzo pilki noznej wiec zeby bylo plynnie i bede gral na laptopie przez hdmi w fifę. więc żeby było ok. Proszę o pomoc jestem laikiem...
 

Metrolog

New member
Beznadziejny kontrast 850:1 tego telewizora kładzie cała sprawę na łopatki już na wstępie o reszcie w tym wypadku nawet nie warto pisać. Za 1500 zł nie ma 32" telewizora Samsunga który coś sobą reprezentuje, pozostaje 32J6200 za 1800 zł lub 32J6300 za 2050 lub inna marka.
 

Metrolog

New member
Niestety jedynie wejście w tryb serwisowy pozwala na 100% odpowiedź jaka tam siedzi matryca, może któryś z forumowiczów posiada ten model i coś w tym temacie podpowie.
 

Metrolog

New member
Moderator tego forumhttp://******************************.com/topic/34022-jaki-tv-wybrac-po-niudanym-zakupie/?hl=32h6200 twierdzi że 32H6200 ma 100 Hz matrycę, pozostaje brać i oglądać :)
 

omz

New member
Witam, mam pytanie do użytkowników TV Samsung 32J5500, czy na czuwaniu tv z tyłu obudowy wydobywa się pisk, popiskuje (w trybie standby) ?
 
Do góry