Samsung UE32H6200 - problem z obrazem.

koshi

New member
Witam.
Mam problem z telewizorem. Model jak w tytule.
2 tygodnie po zakupie.
Podczas oglądania telewizji, albo filmów z dysku zewnętrznego chrzani się obraz. Połowa ekranu jakby od góry zaczyna drżeć i falować, na całej długości. Oczywiście nie da się oglądać niczego w ten sposób.
Czasami po włączeniu 2 godziny się nic nie dzieje a potem :niewiem: wiadomo zaczyna wariować. Czasami od razu się pojawia, potem znika i znowu się waży.
Resetowałem obraz, aktualizacje porobione. Grzebałem trochę w ustawieniach ale raczej to nic nie daje.
Chciałem zapytać:
Czy ktoś już miał taki problem ? I ewentualnie jest jakieś rozwiązanie ?
Czu od razu walić do serwisu ? A jak tak to czy to jest do naprawienia czy do wymiany telewizor.

Jeżeli ktoś ma jakieś dobre rady to nie pogardzę. Bo w tej chwili en zakup mi wychodzi bokiem.
 

digitalus

Banned
Witam
Jedyne rozwiazanie to zglosic usterke na internetowej stronie samsunga.
Zajrzalem na strone samsunga aby sprawdzic jak to dziala.Niestety trzeba troche poszukac aby wypelnic formularz i zglosic usterke.Zakladka cyber serwis, po prawej stronie ekranu.
Na poczatku zajrzalem do zakladki wsparcie.Nie ma tam zglaszania usterek, jest czat.
 
Ostatnia edycja:

koshi

New member
Ok. Dzieki za odpowiedź zaraz zerknę na to.
Ale chyba też trochę źle się wyraziłem. Bo telewizor w sumie kupiłem w Sklepie Euro RTV. to chyba najlepiej do nich zanieść i niech naprawiają albo wymieniają.
 

digitalus

Banned
Niestety w sklepie rtv-euro-agd moga byc problemy. W tym sklepie trudno oddac telewizor ale mozna sprawdzic czy jest poprawa.Jesli chodzi o naprawe to nie trzeba odwozic telewizora do sklepu.Serwis przyjedzie do domu ale usterke trzeba zglosic na internetowej stronie samsunga .
Przyklad
https://www.youtube.com/watch?v=DZ4-s7pOqMc
 
Ostatnia edycja:

koshi

New member
Hmm. A nie lepiej przez sklep to zrobić, w końcu oni mi sprzedali ten telewizor.
A serwis przyjedzie (przecież nie za darmo) ale może też będą musieli TV zabrać.
Przypomniało mi się również że się sam wyłącza telewizor.
 

digitalus

Banned
Mozesz sprobowac oddac telewizor do sklepu.Jesli jednak nie bedzie takiej mozliwosci to usterke zglaszasz do serwisu.Serwis przyjedzie bezplatnie bo telewizor jest na gwarancji.
 
Do góry