SAMSUNG UE32F6400 - weeb.tv

ggrochu

New member
Powiedz mi jak z jakością obrazu z weeb.tv?
Masz premium o oglądasz HD? Jakie masz łącze internetowe?

Ja obecnie korzystam z PLAY Online 2Mb, gdzie umowa kończy mi się we wrześniu i myślę o przejściu na sztywne łącze. 10 Mb wystarczy?
 

DjMartines

New member
Ciekawe jest to co piszecie bo przeglądarki w smart tv samsunga nie obsługują flasha z tego co wiem wiec jak możecie oglądać weeb.tv z poziomu przeglądarki ???
 

tdx

New member
Bez reklam
Ciekawe jest to co piszecie bo przeglądarki w smart tv samsunga nie obsługują flasha z tego co wiem wiec jak możecie oglądać weeb.tv z poziomu przeglądarki ???

akurat flash w samsungu działa OK (zresztą teraz jest wypierany przez HTML 5.0). problem był z dodatkiem silverlight microsoftu który był potrzebny by strona działała...
 

kendo74

New member
To ja mam teraz pytanie z innej beczki czy da się ten dodatek microsoft silverlight zainstalować na UE32EH5300 jeśli tak to jak i skąd to pobrać ? .
 

marmars

New member
To jak to jest działa weeb.tv na telewizorze SAMSUNG UE32F6400. Bo na innych stronach piszą, że nie działa. Jeśli ktoś mógłby wrzucić zdjęcie TV z włączonym weeb.tv. Bo nie wiem czy kupować ten model TV.
 

TV3D

New member
Bez reklam
To jak to jest działa weeb.tv na telewizorze SAMSUNG UE32F6400. Bo na innych stronach piszą, że nie działa. Jeśli ktoś mógłby wrzucić zdjęcie TV z włączonym weeb.tv. Bo nie wiem czy kupować ten model TV.

Działa ale do softu 1104!

Jak będziesz kupował to sprawdż jakie ma oprogramowanie :?:
 

York

New member
Witam
Mam tv Samsung UE40H6400AW, chciałem sobie pooglądać telewizję internetową weeb.tv. Mam tam utworzone konto i problem jest taki, że na tv nie mogę się zalogować. Wchodzę normalnie w przeglądarkę internetową, na stronę weeb.tv, daję zaloguj, wpisuję login i hasło, i po zatwierdzeniu wyskakuje mi taki komunikat "Prawdopodobnie Twoja przeglądarka ma wyłączone technologie cookies i session (ciastek i sesji). Logowanie z tego powodu nie jest możliwe technicznie. Włącz ciasteczka lub sesje, aby móc się zalogować."
Najlepsze jest to, że kolega ma taki sam tv z tym samym oprogramowaniem systemu (ver. 2600) i jemu działa wszystko bez najmniejszych problemów. Jedyna różnica jaką znaleźliśmy to wersja przeglądarki internetowej, ale pomimo tej różnicy porównaliśmy wszystkie ustawienia w przeglądarce (choć wiele opcji tam nie ma) i mamy takie same.
Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak włączyć te nieszczęsne cookies ?
 
Do góry