Samsung UE32F6400 - nowy użytkownik

mexio1

New member
Od wczoraj jest użytkownikiem tego sprzętu - telewizję oglądam z Cyfrowego Polsatu a filmy mama zamiar oglądać przez USB. Czy ustawienia obrazu z tego tematu
"Samsung UE40F6400 ważne pytania" - (nie mogę podlinkować ze względu na ograniczenia SPAM- aktualnie strona 2)

są to ustawienia również dla mnie ?
Czy jest coś o czym powinienem wiedzieć w trakcie użytkowania tego TV, a użytkownicy jako praktycy są mi zdolni podpowiedzieć ?
Jeszcze jedno - jak to jest z s-recomendation, połaczenie po wi-fi jest i połączyłem dekoder z TV.
pozdrawiam i z góry dziekuje.
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Możesz spokojnieje wypróbować :)
Wybierasz dostawce źródło dekoder powinien być podpięty pod HDMI1 i powinno działać wraz z przełączaniem kanałów...
Wielu użytkowników zgłasza że albo działa rekomendacja albo zmiana kanałów więc to muszisz już sprawdzić jak jest u Ciebie
 

mexio1

New member
Jeszcze jedno pytanko (jeżeli nie nadużyję mądrości kolegi) czy istnieje lista komend głosowych ? Jeżeli będę miał inne pytania to czy mogę jeszcze pomęczyć ?
 

mexio1

New member
Obawiam się reakcji TV na taką komendę ;P jeszcze będzie chciał rozmawiać i przedyskutować problemy - wystarczy że od tego mam żonę ;P
 

siloos

New member
w wersji 32 calowej sa dwa piloty ? Bo ostatnio przedstawiciel z samsunga twierdzil ze jest tylko jeden a drugi do komend glosowych trzeba osobno dokupic ? Kto to potwierdzi lub zaprzeczy ?
 

TheSilencePL

New member
Witam, ja noszę się z zamiarem zakupu tego telewizora na dniach. I tutaj moje pytanie, czy jeśli korzystam z nC+ to czy da się, a jeśli tak, to jak, podłączyć ten dekoder by działało zmienianie kanałów za pomocą głosu, czy też S-Recomendation?
Jeśli można, to proszę o opisanie tego jak najprościej, krok po kroku, jak dla totalnego laika.
 

felis

New member
Witam
Jestem posiadaczem tego TV i mam następujący problem.
Jeżeli wyłączę TV z podpiętym dyskiem USB, to po ponownym włączeniu telewizor go nie widzi. Trzeba odpiąć kabelek USB i podłączyć ponownie. Czy inni też tak mają.
Jest jeszcze druga sprawa. Samsung na każdej partycji dysku zakłada plik .cm0013 lub podobny i coś w nim zapisuje. Po co?
Pozdrawiam
 
Do góry