SAMSUNG UE32B7000 czy SHARP LC-32LE700 ?

fingusio

New member
Witam serdecznie,

Zamierzam kupić 32" TV do pokoju, zastanawiam się nad modelami jak w temacie tj. SAMSUNG UE32B7000 oraz SHARP LC-32LE700 ?

SAMSUNG posiada wbudowane 2gb pamieci oraz ethenet lecz slyszalem że słabsze są matryce, natomiast SHARP jak wypada przy nim?

Który polecacie? Dodam że najbadziej zależy mi na jakości obrazu !

Pokoj nie nasloneczniony, raczej ciemny, odleglosc od kanapy okolo ~2m


Dzięki wielkie

pozdro
fingusio
 

fingusio

New member
przeważnie tak, ale tez pod skosem, ale to chyba nie problem bo mozna na stopce go obrucic :D

Tak czy siak ktory lepszy :D? Bo juz zgupialem :/ niby sharp ma beznadziejny glos i pilot
 

MAJK_30

New member
jak napisałem, moim zdaniem po sprawdzeniu w MM dzwięk z Sharpa był lepszy od "skrzypienia drzwi" w Samsungu, powtarzam jest to moje odczucie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
bez porównania lepsze głośniki, to są głośniki skośno membranowe.
Ale równe podświetlenie ,skalowanie i płynność to też domena Sharpa.
Cena 2650 zł.
 

Archie

New member
Kolego,
Jestem na etapie kupna nowego LCD. Wybrałem już chyba JVC 42 WX 70 ,ale jeżeli miałbym wybierać między Samsungiem z krawędziowym Led a tym Sharpem z "prawdziwym: Led zdecydowanie kupiłbym Sharpa, po prostu. Lepszy obraz, dźwięk, proste. Po oglądaniu, analizach i porównaniach dla mnie Samsung to głównie marketing (coś jak lustrzanki Sony alfa). Zrobione głównie dla kupujących oczami i reklamami (ukłony dla płci pięknej:)). W MM zauważyłem, że wybór Samsungów z krawędziowym LED (czyli super cienkich) to głównie decyzja żon! , bo taki on ładny:D Pozdrawiam
 

Archie

New member
krawędziowy LED to określenie sposobu rozmieszczenia diod LED za ekranem. W reklamowanych Samsungach są one tylko na krawędzi matrycy. To jest taki "gorszy" LED (ale dzięki temu taki "ładny, 'amerykański":D, bo cieniutki). "Prawdziwy" LED to diody rozmieszczone równomiernie za całą matrycą. Tak właśnie jest w Sharpie LE 700. I to widać! Ale TV jest przez to grubszy.
 
Do góry