Samsung UE26C4000 czy p2770HD ?

ferdywaldek

New member
Witam,
Mam taki problem: planuje zakup nowego TV do malego pokoju. Po wymierzeniu stwierdzilem ze najlepszy bedzie 26". Po dlugich poszukiwanich najlepszy (za rozsadne pieniadze) wydaje mi sie Samsung LCD LED UE26C4000 - koszt okolo 1600-1700zl. Ale ostanio przypadkiem trafilem na monitor z turnerem TV Samsung P2770HD - koszt okolo 1300zl i teraz strasznie mnie kusi, tylko nie jestem pewien czy to dobra alternatywa. Zrodlem sygnalu bedzie przedewszystkim kablowka analogowa UPC, sporadycznie bede ogladal cos na dvd lub puszczal filmy z kompa. Glowna wada monitora wydaja mi sie gorsze katy widzenia w porowaniau do TV, no ale jest tanszy 300zl i o 1" wiekszy. W tym TV jest niby nowsza technologia (LED), ale ja nie jestem zadnym videofilem i skoro nie zauwaze roznicy to moze nie przeplacac. Bede wdzieczny za wszelkie sugestie i podpowiedzi.
 

PopaY

New member
Bez reklam
A ja mam pytanko. Czy ten samsung ma euro złącze??? Bo już zgłupiałem. Niby zdjęcie tyłu nie pokazuje scart'u, ale specyfikacja na różnorakich stronach podaje, że scart jest - pytam więc gdzie jest?
 
Do góry