Samsung tylko ktory ?

zaplutek

New member


Samsung LE40M87BDX/XEU - 40" Widescreen 1080P Full HD LCD TV - With Freeview


Wiatm zamierzam kupic ten model ale raczej kieruje sie tylko cena i tym ze ma full hd . Troche przejzalem forum i mnostwo detali jest zawsze i roznie z odbiorem , cyz wielka roznica jest meidzy full hd a ready hd ?? Czy warto kupwoac tv z wbudowanym dyskiem ? ( widzialem ale tylko ready z dyskiem ) Czy jest moze jakis inny tv w podobnej cenie ( 750 F ) Jak jest z odbiorem TV na takich tv ?
Znalazlem jeszcze taki
Sony KDL40V3000 - 40'' Widescreen Bravia 1080P Full HD LCD TV - With Freeview

Co mo radzicie tv chce kupic za jakis miesiac koniecznie tv . Dziekuje za pomoc z gory
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki - wielkość pokoju ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
jaki masz telewizor?
Ma stać czy wisieć?
 

zaplutek

New member
Odpwiadam

Jakie masz warunki - wielkość pokoju ? Duzy pokuj odleglosc 3 metry
jaki sygnał ? ( raczej pod tv w tej chwili mam cyfre+ )
jaka odległość od ekranu ? 3 m
jakie urządzenia do podłączenia? ( dekoder zwykly ale pewnei hd kupie razem z tv , komputer , konsola wiii xbox (sporadycznie uzywana))
jaka klasa cenowa? 3-4 tys pln ( kupuje w angli )
więcej oglądasz w dzień czy w nocy? ( raczej niemam swojej pory robei na 3 zmainy wiec ogladam o roznych godzinach )
jakie masz nasłonecznienie pokoju ? ( raczej slabe )
ile osób zasiada przed telewizorem? 2 osoby
Jaki masz ulubiony program? ( canal plus sport , tvn )
jaki masz telewizor? ( hitachi 21 )
Ma stać czy wisieć? ( stac )

Ten telewizr ma byc zdecydwoanie do TV

Co do telewizji hd to oczywiscie chce ja meic i ogladac tylko teraz zbytnio neima oferty nigdzie dobrej programowej A musze za meisiac wybrac co chce bo konczy mi sie umowa z cyfra
 

hooc

New member
jaki TV

Mam 37 cali Samsunga z serii M i do tego podłaczony min. PVR-HD Philipsa Cyfry + i spoko. Na programach HD nie trzeba pisać, jest super, na innych kanałach zależy od jakości nadawanego sygnału. Po przjściu na zwykłą rozdzielczość i tak przez kilka minut wszystko wydaje się być zamazane...trzeba przywyknąć do mniejszej rozdzielczości. :)

Uważam, że jeśli się zdecydujesz na zakup to będziesz zadowolony. Bardzo podoba mi się, że od tych matryc słońce nie odbija się i nawet jak jest jasno spokojnie można oglądać. Dodam, że przesiadałem się z Sonego 29 cali, a obecny TV użytkuję od 5 tygodni,a odległość od TV to pomiędzy 2 a 3 metry.
 
Do góry