Samsung TV model D6500

Karpaj

New member
Bez reklam
Gdzie masz chociaż minutę materiału w full hd w telewizji gdzie wykorzystasz PVR?
Większość firm podaje że minimum do obsługi to 16gb. Ale u Samsunga potrzebne są jeszcze wysokie aprametry odczytu i zapisu.
 

polake

New member
Fajnie, tylko ze dekodery wiva tez nagrtywaja w 1080p i na najtanszym pendrivie to robia. Fergusony równiez.. Tośka za 1500-1800pln TV tez w FHD nagrywa na "byle czym".. no nic.. trudno sie mowi heh..
A czy na tych sprzętach da się jednocześnie nagrywać i OGLĄDAĆ nagranie w dowolnie wybranym miejscu? Przewijać nagranie? Bo wydaje mi się, że tutaj może leżeć wyjaśnienie. Jeśli nie leży, to nie wiem, czemu w Samsungu postawili tak wysoko poprzeczkę. Przy czym pewnie i tak na części "odrzuconych" sprzętów dałoby się nagrywać, mimo oblania testu wydajności.
 

fula

New member
Gdzie masz chociaż minutę materiału w full hd w telewizji gdzie wykorzystasz PVR?
Większość firm podaje że minimum do obsługi to 16gb. Ale u Samsunga potrzebne są jeszcze wysokie aprametry odczytu i zapisu.

Gdzie pytasz?

Przeglądając Astre natrafiłem na kanał radiowy z obrazem statycznym 1080p, sam się zdziwiłem formatem nadawania.

Na 16 GB to nagram 20minut materiału HD tylko, bez TimeShiftu.
Nikt nie projektował odbiornika do tak mało wydajnych urządzeń jak pendrajwy.
W Korei nie bawią się z takimi nośnikami :)
 

Latz

New member
Tablet / telefon do Samsunga

Mam D6500. Ktoś wcześniej na forum umieścił info, że można a pomocą tabletu/fona sterować telewizorem. Czy musi to być tablet samsunga?
Czy może to być dowolne urządzenie na androidzie?
 

tdx

New member
Bez reklam
Nokia E7, jeśli tak to może podpowiesz jakie oprogramowanie? Oczywiście to nie ma androida.

Miałem na myśli że nie musi to być samsung ale android od 2.1 w zależności od aplikacji i telefon/ tablet z TV po wifi w tej samej sieci i wszystko ładnie działa
Ty masz symbiana więc, trzeba poszukać
 

fula

New member
A jakżeby inaczej :eek: ?? przy tej pojemności najtańszy na rynku..gdy go kupowałem :wink:
A jak się chce mieć poręczny i wydajny magazyn na nagrania>>> NIEODZOWNY 8)

Posiadam twardy dysk o pojemności 500GB i uważam go za mały, a tu wyskakujesz z 128GB pendraiwem :)
I nie jest to podręczny magazyn, lecz związany na stałe kodem małżeńskim z telewizorem.

A tak przy okazji spytam, czy przechodzi test ten SuperSonic Magnum 128GB ?
 
Ostatnia edycja:

cacumen

Member
Bez reklam
Posiadam twardy dysk o pojemności 500GB i uważam go za mały, a tu wyskakujesz z 128GB pendraiwem :)
I nie jest to podręczny magazyn, lecz związany na stałe kodem małżeńskim z telewizorem.

A tak przy okazji spytam, czy przechodzi test ten SuperSonic Magnum 128GB ?

Na nagrania z tv nieodłączny "partner" ..sporo godzin jakości DVD i nawet Full HD a test
bez problemu , bo ma transfer do 30MB/s .. i to realny ..a nie teoretyczny.
Ja co pewien czas oglądam nagrane materiały i kasuję ..tak , że zawsze mam kilkadziesiąt GB
do kolejnego recordingu :smile:
A jest już dostępna nowa pojemność >>>256 GB , więc nie ma co narzekać :!:
Co najwyżej na cenę :x
 

edlew

New member
Ogladalem jakis serial nagrany z TV i w polowie wylaczylem. Nastepnego dnia chcialem ogladac dalej, ale musialem przewijac i wyszukiwac czas, w ktorym skonczylem ogladac.

Jak wznowic ogladanie od poprzedniego razu ?

Żeby wznowić oglądanie od momentu w którym skończyłes oglądać trzeba zatrzymać oglądanie przyciskiem stop. Jeżeli użyłeś przcisku exit lub innego niż stop, nie wrócisz do miejsca w którym skończyłeś oglądać. Po wybraniu serialu nagranego z TV wybierasz z menu TOOLS drugi przycisk "odtwarzaj ciągle" Wtedy przeniesie ciebie do miejsca w którym skończyłes oglądać.
 
Do góry