Samsung TV model D6500

marekwinski

New member
witam,
czy tylko ja mam problemy z włączeniem youtuba w smartTV? od jakiegoś czasu podczas ładowania paska zaraz po odpaleniu YT wszystko sie zatrzymuje i stoi. Pomaga wciśnięcie przycisku SMART (wtedy TV wraca do smartTv) lub wylaczenie TV. Probowalem przeinstalowac widget, ale nie pomaga. Zmieniłem tez soft z 18 na 19 i dalej to samo :/
 

toninio

Banned
witam,
czy tylko ja mam problemy z włączeniem youtuba w smartTV? od jakiegoś czasu podczas ładowania paska zaraz po odpaleniu YT wszystko sie zatrzymuje i stoi. Pomaga wciśnięcie przycisku SMART (wtedy TV wraca do smartTv) lub wylaczenie TV. Probowalem przeinstalowac widget, ale nie pomaga. Zmieniłem tez soft z 18 na 19 i dalej to samo :/

U mnie taki problem nie występuje i youtube działa bez zarzutów, być może masz za słabego neta.
 

paczu

New member
ostatnie aktualizacje właśnie blokowały możliwość włączenia HbbTV poczytaj wcześniejsze posty, strona 333 i wcześniejsze.
 

Slimak84

New member
Witam,
poszukuję dysku twardego, który będzie obsługiwany przez Samsunga UE46D6500. Dysk musi być oferowany obecnie przez Empik.pl.
Które dyski będą działać z tym tv? Który polecacie? Czy jest mozliwość, aby na dysk ten nagrywać audycje z TV i jednocześnie przenosić dane pomiędzy komputerami?
Z góry dziekuję za każdą odpowiedź.
 

TomaszK

New member
no i po aktualizacji aplikacji szlag trafił oglądanie IPLI w niemczech. Ktoś może potwierdzić?
wyskakuje info że korzystanie z ipli dozwolone tylko na terenie najjaśniejszej :(
 
Ostatnia edycja:

ciciol

New member
Rozmowa z Samsung Polska

Maciej Kotaski Fri, 7/27/2012 08:12:03 am
Witaj Marcin Ratajczak. W czym mogę Ci pomóc ?

Marcin Ratajczak Fri, 7/27/2012 08:12:15 am
Przepraszam coś na s rozłączyło

Maciej Kotaski Fri, 7/27/2012 08:12:25 am
Proszę Pana, nie, żaden z naszych obecnie sprzedawanych telewizorów nie obsługuje tej technologii, gdyż w chwili wprowadzania ich do sprzedaży taka telewizja w naszym kraju nie była nadawana. Obecnie jest ona dopiero w fazie testów na naszym rynku. Po wprowadzeniu regularnego nadawania sygnału w technologii HBBTV na rynek polski nasza firma uczyni odpowiednie kroki aby nasze odbiorniki mogły taką telewizję obsługiwać.

Marcin Ratajczak Fri, 7/27/2012 08:12:51 am
a jak Paan się odniesie do tej informacji; hbbtv . pl | Wszystko co chcesz i musisz wiedzieć o HbbTV – (Hybrid Broadcast Broadband TV)[/url]

Maciej Kotaski Fri, 7/27/2012 08:14:34 am
Nie komentujemy wpisów na takich strona. Tak jak wcześniej wspomniałem po wprowadzeniu regularnego nadawania sygnału w technologii HBBTV na rynek polski nasza firma uczyni odpowiednie kroki aby nasze odbiorniki mogły taką telewizję obsługiwać. Na chwilę obecną w żadnym z naszych TV funkcja ta nie jest obsługiwana.

Marcin Ratajczak Fri, 7/27/2012 08:15:37 am
Prosze Pana, ale widget jest dostępny od wczoraj w SmarTV jako aplikacja uruchamiająca odbiór HbbTV

Czyli jest ona udostępniana przez firmę Samsung

Maciej Kotaski Fri, 7/27/2012 08:16:31 am
Proszę o chwilę cierpliwości.

Dziękuję za oczekiwanie. Proszę Pana, w chwili obecnej w wybranych modelach z serii E (tylko) dostępny jest HbbTV widget, natomiast nie umożliwia on jeszcze odbioru tego sygnału ponieważ technologia ta jest testowana. Sprawdzałem na naszym modelu, gdzie mimo uruchomienia aplikacji korzystanie z HbbTV nie jest możliwe. Proszę o cierpliwość do czasu przystosowania telewizorów do odbioru hybrydowej telewizji.

Marcin Ratajczak Fri, 7/27/2012 08:29:05 am
Oki dziękuję za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie czy taka funkcja będzie też dostępna w serii D8000 czy będzie konieczność wymiany TV na nowy?

Maciej Kotaski Fri, 7/27/2012 08:30:46 am
Tak, seria D również będzie dostosowana, jednak na chwilę obecną nie mam możliwości przedstawienia Panu czy pojawi się widget czy po prostu aktualizacja TV.

Marcin Ratajczak Fri, 7/27/2012 08:31:25 am
Oki. Milego dnia i dziękuję za info. Pozdrawiam Marcin Ratajczak

Maciej Kotaski Fri, 7/27/2012 08:31:45 am
Dziękuję za rozmowę. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Dodam, że od wczoraj na stronie Samsunga jest znowu nowa wersja softu:)
 
Ostatnia edycja:

Slimak84

New member
Czy ktoś może pomóc w temacie, który napisałem kilka postów wyżej? Czy UE46D6500 wspólpracuje z dyskami USB 3.0? Czy mogą to być dyski nie posiadające dodatkowego zasilania?

Nie chciałbym kupić czegoś, co nie będzie działało...
 

ciciol

New member
Jedno z wyjść jest opisane jako USB/HDD i tam możesz podłączyć dysk bez dodatkowego zasilania. Czy dyski 3.0 będą obsługiwane nie wiem, ale możesz spytać się konsultanta na czacie na stronie Samsunga: Kontakt z nami - Samsung Okno czastu otworzy się Tobie automatycznie.
 

Slimak84

New member
Może jestem ograniczony, ale nie wiem jak odpalić czat...

Zapytania mailowego też nie mogę wysłać, nie widzę mojego modelu TV :x
 

ciciol

New member
Widocznie masz poblokowane wyskakujące okienka w przeglądarce. Pod wsparciem produktów masz LIVECHAT na czerwono. Jeśli chcesz wysłać e-mail to wybierz model zbliżony do Twojego. Seria D6xxx, a w wiadomości dokładnie podaj swój model. Załatwiłem sprawę za Ciebie. Poniżej masz odpowiedź od konsultanta:
Maciej Kotaski Fri, 7/27/2012 12:23:11 pm
Witaj Marcin Ratajczak. W czym mogę Ci pomóc ?

Marcin Ratajczak Fri, 7/27/2012 12:23:49 pm
Witam ponownie. Czy model D6500 obsłuży dysk zewnętrzny USB 3.0?

Maciej Kotaski Fri, 7/27/2012 12:25:32 pm
Proszę Pana, tak, obsłuży, tylko będzie pracował z prędkością USB 2.0 ponieważ taki standard jest w TV.

Marcin Ratajczak Fri, 7/27/2012 12:25:47 pm
Oki dziękuję bardzo. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Slimak84

New member
Jestem w pracy, nie udaje mi się przestawić ustawień przeglądarki.

Co do LIVECHAT też mi się wydawało, że powinno tam być, ale nie ma, ma tylka telefon i maila :/(może trzeba zarejestrować produkt?)
 

ciciol

New member
Proszę jak to wygląda:)
 

Attachments

  • Samsung.jpg
    Samsung.jpg
    80,7 KB · Wyś: 83
Do góry