Samsung TV model D6500

lasyk

New member
No właśnie mnie też ciekawi jakie zmiany wprowadza ten soft.. Może upragnione FullHD3D? (Nadzieja matką głupich) Piszcie tutaj jeżeli będziecie to sprawdzać. Ja też go dzisiaj wgram jutro dam znać o ewentualnych zmianach.
 

Beafraid

New member
Wgrałem narazie co zauważyłem to po kliknięciu na pilocie na Tools czyli narzędzia doszła opcja SRS TS HD czyli SRS TruSurround HD, jest też to w stawieniach dzwiękowych. Można tam też znaleźć SRS TruDialog i Equalizer. Tak naprawdę nie wiem czy to było wcześniej bo i tak zawsze używałem kina domowego więc nie miałem czego tu szukać. Zmiana Dzwięku jest duża i chyba na lepsze ;)

Zresetowały mi się chyba także wszystkie ustawienia, obraz który leci przez HDMI z komputera jest krzywo(ucina z każdej strony po troszku ;x) i przycina ale może da się to ustawić.

ps. Mój tv to 6750 jbc.
ps2. jak coś znajde to dopisze zara

EDIT: zastanawiam się czy to ze mi ucieło obraz to nie przez to ze wczesniej bawiłem się ustawieniami nvidii do telewizora na kompie. Przycinanie znikło bo był wyłączony tryb gry. Ale nie umiem sobie poradzic z tą rodzielczoscią. :( Nie podoba mi się to. Do tego wydaje mi się ze pogorszyła się jakość przez HDMI. Nie wiem czy to wina nowych sterowników nvidii czy tej aktualizacji ;x

EDIT2: W smarcie aktalizuje sie empik school, Berliner costam, finanse i tweeter.

EDIT3: Znalazłem Regulacje obrazu :D Już jest git. Przy okazji. Nie wiem czy nie przybyło ustawień zaawansowanych obrazu, mam takie: Tonacja czerni,Kontrad dynamiczny, Głebia czerni,gamma,Wzorce, Tylko tryb RGB, Przestrzen kolorów, Balans bieli, Balans bieli -- 10p, Odcień skóry, Uwydatnienie krawędzi, Oświetlenie dynamiczne, xvYCC i LED Motion Plus.

Pozdro
 
Ostatnia edycja:

lemon 1971

New member
No właśnie mnie też ciekawi jakie zmiany wprowadza ten soft.. Może upragnione FullHD3D? (Nadzieja matką głupich) Piszcie tutaj jeżeli będziecie to sprawdzać. Ja też go dzisiaj wgram jutro dam znać o ewentualnych zmianach.
,jak oprogramowaniem moga poprawic,naprawic full hd 3 d, slaba jest elektronika modulu odpowiadajacego za 3d
 

Beafraid

New member
Tak przypuszczałem :( Ponieważ dzwiek zawsze leciał albo z kina domowego albo miałem ustawiony dzwiek na Film a wtedy nie ma tej opcji SRS TS HD a co do zaaw. ustawien to nie pamietam co było a co nie więc napisałem, wydawało mi się ze było mniej ale ostatni raz tam zaglądałem pół roku temu.
 

Andwroc

New member
Czerwony pasek w samsungu UE40d6500

Witam mam pytanie bo w telewizorze samsung d 6500 ,5cm od prawej strony na ekranie pojawił sie czerwonu cieńki pasek od góry do dołu lub na odwrot jak kto woli .Dziś dzwonilemna infolinie ale maja nie czynna czy ktos wie jak wyglada sprawa naprawy czy oni przyjezdzaja czy trzeba im wyslac telewizor??
 

cezary1020

New member
Soft wgrałem wczoraj rano.Brak jakichkolwiek zauważalnych zmian.Jedyne co się zmieniło u mnie to,że w Smart Hub po wpisaniu tekstu w pole szukania i wciśnięciu "Szukaj" wyrzuca do strony startowej :cry:
 

lasyk

New member
Te nowe softy okaże się, że więcej psują niż poprawiają. To jest takie trochę wypuszczanie aktualizacji na siłę. A wypuścimy, niech sobie myślą, że wspieramy ich TV'ki i że wprowadzamy jakieś zmiany.. Zwyczajne robienie sobie jaj z klientów i tyle.
 

Jacol2929

New member
Chciałbym w końcu zawiesić TV (ue46d6500) na org wieszaku WMN2000B (chociaż chgw dlaczego wg strony samsunga jest niekompatybilny z moim TV) ale korzystam z modułu Aston i splittera a moje obecne karty są dość grube (przewodowe, wtyk telefoniczny).Zastanawiam się nad Clone+ bo jest bezprzewodowy i karty wyglądają na ciensze.
Czy ktokolwiek z Was ma tak zawieszony TV z modułem i kartą Clone+ i mieści się to jakoś ?
Macie jakieś rady co do montazu na płycie gk ? Z tego co widziałem na filmiku to do wieszaka Samsunga są specjalne kołki do płyt - stosował ktoś ?

Edit: Widzę że jest coś takiego jak "przedłużka do kart" to w razie czego może to zda egzamin, co ? Ktoś testował ?

Edit2: Czym różni się wieszak WMN1000B od WMN2000b ?
 
Ostatnia edycja:

mariusz31

New member
Nie wiem czy było na forum, jakoś nie mogłem tego znaleźć, może ktoś zechce się tym pobawić: proszę założyć konto na SMART HUB i się zalogować. Następnie wyzerować (podać pin) SMART HUB. SMART HUB zostanie zainicjowany od początku z możliwością wyboru kraju dla jakiego ma być zainstalowany. Np. Amerykanie mają HBO GO (co prawda nie działa żadne wideo - powód geolokalizacja ip), MTV (działa) i inne np. płatne widget'y, Koreańczycy - mają fajne gry (Tertris) itp, Niemcy - sporo muzyki, klipów, AudiTV, nawet jakiś rosyjskojęzyczny kanał z erotykami. Oczywiście wersje językowe widget'ów dopasowane do poszczególnych krajów. Powrót do polskiego SMART HUB. Logowanie,zerowanie, wybór POLSKA itd. Firmware wersja 1021.1. Mam internet z play'a.
Jak widać softu jest cała masa PODZIELONA na poszczególne kraje. Trochę to wkur...ce. Zapewne zaraz Samsung zablokuje takie zmiany...
 

TRUMAN1

New member
Mam telewizor od grudnia i tylko raz była aktualizacja z neta,czy ona jest tak rzadko czy może już nie będzie można jej pobierać z neta.
 
Do góry