Samsung TV model D6500

polake

New member
Co do często pojawiających się pytań:
1. Można wymieszać analogowe i cyfrowe kanały "z powietrza", natomiast nie można wymieszać powietrza z satelitą ew. kablówką.
Jak to zrobić, żeby wymieszać cyfrę z analogiem? Bo wcześniej się pytałem i padła odpowiedź, że nie można... Co też i mi się wydaje.
 

tvuse

New member
Przecież istnieje w liście pozycja wszystkie i tam masz kanały analogowe i cyfrowe ale naziemne.
Oczywiście inaczej się nie da.
 

special77

New member
Witam
Mam problem z tv poniewaz nie pamieta on ustawien sieci bezprzewodowej.Po kazdym wylaczeniu tv musze wyszukiwac siec i wpprowadzac klucz na nowo.Dzis zmienilem liveboxa 1 na 2.Na starym modelu nie bylo tego problemu dopiero dzis.Tylko czy router ma wplyw na to czy tv pamieta siec?Ma ktos pomysl co moze byc przyczyna?
 

polake

New member
Przecież istnieje w liście pozycja wszystkie i tam masz kanały analogowe i cyfrowe ale naziemne.
Oczywiście inaczej się nie da.
Ale w ramach tej listy nie da się wymieszać cyfry z analogiem w taki sposób:

1. cyfra1
2. analog1
3. cyfra2
4. analog2

itp.

jedyne co można zrobić, to:
1. cyfra1
2. cyfra2
3. analog1
4. analog2

a to już w moim przekonaniu wymieszaniem nie jest ;-) Kanały cyfrowe i analogowe mają osobną numerację i w ramach tych numeracji się sortują.

Nawet stworzenie listy ulubionych nic nie daje, też jest to samo.
 

Pit_

New member
W na liście pozycji "Wszystkie" można mieszać analogowe i cyfrowe, tylko naziemmne.
Warto czasem choć przejrzeć instrukcje (i znaleźć w niej błędy :) )
 

lons

New member
Witam,

Kurde mam dylemat odnośnie kupna Tv w tym momencie a przymierzam sie do kupna 46 Samsunga D 6500. Nie wiem czy brać teraz czy poczekać te dwa, trzy miesiące na nową serię. Jak myślicie warto poczekać niż brać teraz za 4 K D 6500?
 

daniel.m92

New member
no właśnie nie wiem . Bo w jakimś opisie widziałem ze jest USB 2.0 a o 3.0 nie było mowy . Wiec pytam na wszelki wypadek, ponieważ chce kupić jakiś pendrive i odtwarzac z niego filmy .
 

deywies

New member
Bez reklam
Na pewno telewizor nie obsługuje USB 3.0
Mogą być problemy sprzętowe, które zależą czy telewizor wykryje pendrive jako USB 2.0

3.0 nie obsluguje, ale 3.0 jest kompatybilny wstecz wiec teoretycznie musi chodzic na usb 2.0 czy nawet 1.1. Wolniej ale bedzie chodzic ( z reszta predkosc nie ma tu zadnego znaczenia. predkosc z usb 2.0 wystarcza w 300% )
 
Do góry