Samsung TV model D6500

lemon 1971

New member
przyszla do mnie dzis gazetka do saturna 28.09 otwarcie 40D6500 za 2899,2* okulary
brawo dla ciebie na samej wiadomosci o gazetce i okularach nabiles ze 15 postow:krol: z goscia ktory nie wiedzial ze model d 6500 ma cala przegladarke internetowa zostales GORU TEGO TEMATU o modelu 6500 ----sory czy jest tu moderator:spam:
 

Mariow

New member
Czy ktoś potwierdza problemy D6500 z dekoderami Nki konkretnie z tymi przycięciami ?? Czy to jednorazowy problem, czy może coś nie teges jest z tym TV. Proszę o wypowiedzi w temacie.
 

v80trek

New member
Ustawiłem sobie na Motion Plus na Standardowy i problem częściowo zniknął - szarpania już się nie rzucają w oczy, ale... niektóre ruchy ludzi czy samochodów są nienaturalne.
 

mefihl

New member
Mam pytanie do posiadaczy tego modelu TV. Czy TV po odpalaniu filmu MKV z kodekiem np. Ac3, połączony przez HDMI z kanałem zwrotnym, przekazuje poprawnie dzwięk 5.1 do amplitunera? Czy są problemy i puszcza tylko 2.0? Ktoś z użytkowników miał wogule problem przy odtwarzaniu dźwięku 5.1 przy jakimś filmie odpalanym z USB?

Dzięki za jakieś informację.
 

panorafix

Member
W starym samsungu serii A miałem połączenie czinczami tv z wieżą i odtwarzał dźwięk niezależnie z jakiego źródła podłączonego do tv przez głośniki.Teraz mam D6500 i chciałem zrobić podobnie lecz żadne z wyjść czinczowych nie daje sygnału na wieżę.Czyli rozumiem,że takie podłączenie nie jest możliwe.Mam czincze spięte z dekoderem n i blue ray ale to mnie denerwuje bo muszę za każdym razem pilnować co mam wyłączyć.Czesto odtwarzam z dysku zewnętrznego i tam brak opcji podpięcia przez czincze.Czyli rozumiem,że tylko kablem optycznym przez jakieś kino domowe załatwiło by sprawę?
 

gebe14

New member
panowie,jaki problem...poprostu moution plusto robi,jak jest obras statyczny to jest ok, ajak jedzie np samochód to kola szatrpia, ustawcie sobie pod siebie mp i tyle...mi to po czasie nie przeszkadza, wole ostry obraz wiec mam na maxa czyli standard, daj sobie ostry i bedzie ok
 

tdx

New member
Bez reklam
W starym samsungu serii A miałem połączenie czinczami tv z wieżą i odtwarzał dźwięk niezależnie z jakiego źródła podłączonego do tv przez głośniki.Teraz mam D6500 i chciałem zrobić podobnie lecz żadne z wyjść czinczowych nie daje sygnału na wieżę.Czyli rozumiem,że takie podłączenie nie jest możliwe.Mam czincze spięte z dekoderem n i blue ray ale to mnie denerwuje bo muszę za każdym razem pilnować co mam wyłączyć.Czesto odtwarzam z dysku zewnętrznego i tam brak opcji podpięcia przez czincze.Czyli rozumiem,że tylko kablem optycznym przez jakieś kino domowe załatwiło by sprawę?

Niestety tylko optyk - albo stety bo to w tym momencie DD lub DTS to podstawa.
 

marekwinski

New member
Mam pytanie do posiadaczy tego modelu TV. Czy TV po odpalaniu filmu MKV z kodekiem np. Ac3, połączony przez HDMI z kanałem zwrotnym, przekazuje poprawnie dzwięk 5.1 do amplitunera? Czy są problemy i puszcza tylko 2.0? Ktoś z użytkowników miał wogule problem przy odtwarzaniu dźwięku 5.1 przy jakimś filmie odpalanym z USB?

Dzięki za jakieś informację.


ja mam tak podlaczone, oczywiscie przekazuje dzwiek przestrzenny przez hdmi do amitunera, pod warunkiem ze ami tez obsluguje hdmi 1.4 i ACR. Jedyna niedogodnością jaka zauważyłem jest to ze jezeli film jest DD to w menu dzwieku TV trzeba przestawic na DD, a jak DTS to trzeba przestawic na DTS. Poprostu TV sam nie przestawia niewiedziac dlaczego i trzeba to robic recznie zaleznie od tego jaki system dzwieku jest w danym filmie. Pozatym wszystko smiga idealnie.
 

Grzegorz82

New member
Mam podłączony dysk Samsung M2 Portable 3.0 do TV (USB1, 2 czy 3 to samo się dzieje) i telewizor nie widzi dysku. Jak chce go sformatować pokazuje mi ze dysk ma pojemność 0/0KB. Po próbie sformatowania wyskakuje komunikat ze "Formatowanie nieudane. Sprawdź urządzenie i spróbuj ponownie".
Co muszę zrobić aby móc go używać ?
 

onkielraf

New member
Witam, mam pytanie jak ustawic w kompie udostepniony folder z filami zeby bylo go widac w TV? mam udostepniony folder ale widze jedynie przykladowe pliki wideo i nic poza tym.
 

Madas

New member
Bez reklam
bez tego sie nie da zrobic dostepniania filmow na TV?
da się np w katalogu Video udostępnionym powinno śmigać .... u mnie tak jest że mam udostępnionych kilka katalogów VIdeo, Muzyką, Obrazy i śmiga bez problemów

aaaaa i pamiętaj żeby była opcja "video" w TV Allshare jeśli chcesz odtwarzać video a jeśli np obrazy to "obrazy"
 
Do góry