Samsung TV model D6500

kanadinol

New member
tam mam tylko:dynamiczny,standardowy,naturalny i film

Edit: Dlaczego TV czasem nie widzi napisów? Puszczam filmy przez WiFi programem serviio. Rozumiem, że muszą być w formacie .srt?
 
Ostatnia edycja:

lemon 1971

New member
A gdzie to jest dokładnie?Bo szukam i szukam i nie mogę znaleźć. A instrukcja do tego TV to w ogóle jakiś dżołk.

Edit:i jeszcze jedno: jak najlepiej puszczać na tym tv filmy w formacie mkv i 3d?
czesc-wejdz w menu telewizora -------w menu system ------wyskoczy ci tabelka z prawej strony na bialym tle w 1 podpunkcie masz -TRYB GRY:-D
 

kanadinol

New member
Dzięki wielkie za odpowiedzi! w końcu to znalazłem..
ALE oczywiście mam jeszcze jedno pytanie: jak włączyć filmy w formacie .mkv? Przez pendrive'a wyskakuje błąd o niewłaściwym kodeku, przez wifi chyba jest za słaby sygnał a przez kabel VGA nie ma efektu 3D...
 

Grzegorz82

New member
Chce sprawdzić ilość przeprowadzonych godzin TV ale w menu serwisowym nie mogę znaleźć takiej opcji, czy ktoś może podpowiedzieć gdzie tego szukać ?
 

ferryth

New member
Mam pytanie.

Czy ktoś z Was orientuje się czy będą dostępne na rynku zwykłe LCDki LEXXD650 ?
Bo wymieniacie tu w postach jakies LEDy D6530, D6750, których w ogóle nie ma na oficjalnej polskiej stronie samsunga (chyba, że jestem ślepy).
W sumie LEXXC650 miał bardzo dobre opinie i byłbym zainteresowany jego następcą LEXXD650 bo pewnie miałby te same możliwości (3d, przegladarka, wbudowane wi-fi) co LED UEXXD6500.
Na niemieckiej stronie samsunga jest nastepca serii C6XX:
Technische Daten von LE40D679 | Fernseher (LCD TV) von Samsung
a u nas nie widzę.

Szczerze wolałbym zapłacić mniej za zwykłego LCDka. Nie zależy mi na tym zeby był o 5cm cieńszy :)
 

tdx

New member
Bez reklam
Mam pytanie.

Czy ktoś z Was orientuje się czy będą dostępne na rynku zwykłe LCDki LEXXD650 ?
Bo wymieniacie tu w postach jakies LEDy D6530, D6750, których w ogóle nie ma na oficjalnej polskiej stronie samsunga (chyba, że jestem ślepy).

U nas nie ma następcy LCD C650 >> u nas kończy się seria na D550 i ja na razie nie słyszałem żeby samsung cokolwiek w lcd miał wyżej wprowadzać, choć oczywiście nigdy nic nie wiadomo :D
 

marikak97

Member
Witam,od 2 dni mam uruchomiony net przez wi-fi w telewizorze D6500. Mam problem gdy oglądam w eksplore 3D filmy to obraz tnie się co kilka sekund.Czym to może być spowodowane?Dzięki za pomoc
 

lemon 1971

New member
Witam,od 2 dni mam uruchomiony net przez wi-fi w telewizorze D6500. Mam problem gdy oglądam w eksplore 3D filmy to obraz tnie się co kilka sekund.Czym to może być spowodowane?Dzięki za pomoc
tak jak kolega ci napisal nizej masz za wolny net---do 3D wymagane jest jak pisze firma SAMSUNG w usludze SMART TV-:niewiem:minimum -10 giga
 

p.sacharczuk

New member
News :)

Od 20-09 w Sieci Neonet TV Samsung UE40D6500 za 3099 zł :) Najtańsza cena na rynku!!!
W najnowszych dostawach są okulary (2 sztuki).

Polecam!!!
 
Ostatnia edycja:

v80trek

New member
ale chyba nie 10 giga tylko 10 mega :)

Wiesz... może jest w Japonii to oni tylko takimi wielkościami dysponują :-D


Wiecie może czy ten Samsung obsługuje pliki m2ts? Chciałbym przetestować kilka demek z filmami a one wszystkie są zapisane w m2ts... Poza tym moja kamerka też nagrywa w tym formacie i ciężko go skonwertować bez utraty jakości.
 
Ostatnia edycja:
Do góry