Samsung TV model D6500

Kolina

Member
Pisałem,że sprawdzałem z dysku i z pena mam parę filmów SBS w 3d,Mam dema samsunga i LG i obraz jak i meni jest ok.staje pół metra od tv i nie widzę żadnego pogorszenia obrazu,żadnych schodkowań przy konturach.Napisy i czcionka są tak samo ostre i widoczne jak w trybie 2d.Może to jednak nie jest problem wszystkich D6500,bo parę osób pisało,że na ich 55 też jest ok.Może to kwestia wsadzenia jakiejś innej elektroniki w jakiejś partii.Ale na 99% nie ma u mnie tych efektów przedstawianych na forum.

A mogłbyś gdzieś te dema udostępnić ? :)
 

stecko21

New member
Witam

Panowie co bedzie lepsze Panas tx-l42e30 czy Samsung ue40d6100 ?
Tylko tv (kablowa i hd) i cos z mkv 720. Zadnych gierek i konsol.

pozdr
 

pat_333

New member
To po jakiego grzyba jest wyjscie na prawym boku + przelotka w komplecie? skoro nie można z niej skorzystać :). Nie chce mi się wierzyć w to co mówi HD, już łatka w tym temacie została im przypięta . sumie sobie na to zasłużyli. Może ktoś jednak sobie z tym poradził ????


kolego jest wyraźnie napisane AUDIO IN, czyli wejście a nie wyjście audio! Nie ma w tym tv gniazda AUDIO OUT, możesz podłączyc tak jak ja, kablem typu jack-cinch, korzystając z wyjścia na słuchawki. Z tym, że wtedy nie działają głośniki tv, i nie mam pewności czy nie ma różnicy w wysyłanym sygnale niby na słuchawki.
 

mariano105

New member
próbował już ktoś wgrać soft który się dziś pojawił? pytam bo ja nie mogę tzn. komunikat "brak pliku do zaktualizowania" na usb zgrywam wszystko teoretycznie tak jak należy usb do tv i nie widzi nowego softu.
 

mariano105

New member
no przecież :) sprawdziłem również czy nie powielony katalog główny ale wszystko ok w katalogu po wypakowaniu katalog image a w nim wszystkie pliki
 

janpat_1970

Member
Bez reklam
U mnie to samo "Brak pliku do aktualizacji". A dlatego że to ta sama aktualizacja która była w październiku. Sprawdziłem po datach plików. Samsung się znowu pomylił..
 
Ostatnia edycja:
Do góry