Samsung tv D5500-HbbTV

bugger

New member
Witam odblokowałem Hbbtv, ale mimo wciśnięcia (A-czerwonego przycisku) i wyświetlenia możliwych opcji wyboru np. w eska tv (aplikacja i informacje) nie mogę ich wybrać.
Na tvp2 czasem wyświetla się "platforma hybrydowa" ale także nie mam możliwości jej wyboru.
Czy ktoś zna jakiś sposób abym mógł z nich korzystać?.
 
Akurat nic nie wniosłeś do tematu. HBBTV w Polsce jest w jakimś innym systemie (kodowania czy coś takiego) niż w np. w Niemczech i dlatego na niemieckich kanałach z Astry działa ok a na polskich kicha. Oczywiście piszę o Samsungu z serii "D".
 

bugger

New member
No to pech, wcześniej coś trybiło bo przynajmniej na tvp można było wiadomości sprawdzić w tym momencie nic.
Może wyjdzie jakaś aktualizacja lub jakoś to dostosują, możliwości są chęci brak.
 

Tsubasa

New member
Bez reklam
Akurat nic nie wniosłeś do tematu.
Naprawdę, cytując mój odnośnik:
"Jeśli technologia nadawania sygnału HbbTV zostanie ustandaryzowana przez polskiego regulatora lub uzyska certyfikat wiodących polskich nadawców, a przez to precyzyjnie określi parametry jej działania i wykorzystywania, wtedy rozważymy możliwości techniczne uruchomienia odbioru tych usług także na starszych liniach telewizorów."
 
Do góry