Samsung T240HD czy P2370HD do ps3

mroziek

New member
No pewnie najlepiej zwalić na vistę. Dla mnie XP to totalna porażka był fajnym systemem nie powiem, ale mamy prawie 2010 rok....trochę śmieszne jest siedzenie na systemie który ma 10 lat i nie jest w stanie nawet w 30 % wykorzystać dzisiejszego sprzętu. Ja jestem szczęśliwym posiadaczem visty od początku i nie mam z nią żadnych problemów, mam dodatkowo wersję 64 bit. Niebawem przesiadam się na 7 bo uważam że trzeba iść duchem czasu.
 

Olineczka_kids

New member
Witka

Mam małe pytanko.
Czy na monitorze t240HD oglądanie N-tv chodzi mi o kanały w wersji HD jest możliwe ? wiem że monitor ten nien obsługuje mpeg 4 ?

z góry dzięki za odpowiedź
 

Olineczka_kids

New member
Mroziek, a powiedz proszę coś o aparacie z twojego podpisu ?
Fujifilm FinePix S2000HD
z czym to się je :p
Mam w planach zabawę z fotografią a akurat widziałam go w bardzo ciekawej promocji. Wiem, że to nie jest najnowsza konstrukcja.
Warto się w takowy zaopatrzyć ? czy może polecisz coś ciekawszego ?

Dzięki za odpowiedź w sprawie enki, t240hd fajniuśno wygląda pod swojego x360 podłącze, a jak przy okazji satelite dobrze odbiera to już super.
 

falconus

New member
Witam wszystkich
jestem nowy na forum (10 minut:) )
Przepraszam jeśli łamię regulamin ale podepnę się po temat.
Kupiłem monitor LG W2261vp, wszystko super tylko że jak się okazało 22 cale dla 1920*1080 to niestety za mało cali.
Zastanawiam się na kupnem SAMSUNG 24" 2433LW(chociaż już go prawie skasowałem) i właśnie monitor z serii o którą jest bój w tym temacie, a mianowicie T260HD

Ten LG to 16:9 i jakoś mam problem się przestawić z 4:3
Za samsungiem T260 przemiawia większa wysokość( więcej czasu poświecam na www i dokumenty Exel word niż na filmy i gry)
Dlatego myśle że lepsze bedzie 1920*1200(chociaż też się boję że wtopie i też nie będzie mi odpowiadał a format 16:9 jest przynajmniej bardziej przyszłościowy)

Moje pytanie:

Czy t240 i t260 to te same monitory tylko różniące się wielkością matryc czy jednak są różnice?

Pytam dokładnie na temat t240 można znaleźć sporo informacji a na t260 to raczej rzadko można wpaść.

Napewno nie pozostane przy tym lg 22cale bo jednak wsztko na nim jest zbyt drobne i przy małych czcionkach już jest to uciążliwe(dlatego też nastawiam się na 26 cali nawet, bo nie wiem czy 24 wystarczy)

pozdrawiam i proszę jeżeli ktoś ma wiadomości na ten temat o odpowiedź
 

mroziek

New member
Olineczka_kids napisał:
Mroziek, a powiedz proszę coś o aparacie z twojego podpisu ?
Fujifilm FinePix S2000HD
Jestem średni w tematach foto jednak pracuję w bardzo dobrym sklepie komputerowym i mam kontakt z maniakami foto w swojej firmie i pytając o dobry aparat do 1000zł w maju i we wrześniu za każdym razem słyszałem S2000HD. Mam od miesiąca i jestem zadowolony aczkolwiek trzeba trochę posiedzieć żeby wszystko opanować - ja na tą chwilę może znam z 15% ustawień, myślę że warto.
 

mroziek

New member
falconus napisał:
Witam wszystkich
jestem nowy na forum (10 minut:) )
Przepraszam jeśli łamię regulamin ale podepnę się po temat.
Kupiłem monitor LG W2261vp, wszystko super tylko że jak się okazało 22 cale dla 1920*1080 to niestety za mało cali.
Zastanawiam się na kupnem SAMSUNG 24" 2433LW(chociaż już go prawie skasowałem) i właśnie monitor z serii o którą jest bój w tym temacie, a mianowicie T260HD ....

O T260HD jest mniej informacji bo jest to większy monitor i ma mniejszą przebitkę w porównaniu z T240HD... większy, droższy itd... niektórzy kupują mówią eee 24" to i tak dużo gdzie tak 26". Ja też tak mówiłem a chętnie bym zamienił na 26". Obecnie rozważyłbym coś z serii T240HD, T260HD oraz 2333HD - 23" z Samsunga - nowość proporcje ekranu 16:9 a nie jak wcześniejsza seria z przed roku - 16:10. Jednak jeżeli zależy Tobie na dużym ekranie i chcesz poczuć różnicę śmiało polecam starszą, sprawdzona serię T260HD - sprzedałem kilka, udało się namówić i klienci byli zadowoleni.
 

falconus

New member
Dziękuję za odpowiedź.

Dzisiaj w końcu kupiłem ten monitor t260 i muszę powiedzieć że dobrze mi doradziłeś, SAMSUNG 24" 2433LW nie może z nim konkurować jeżeli chodzi o wielkość matrycy(znalazłem kompromis pomiędzy 4:3 a 16:9) a kolory i kontrast jasność itd mają podobne(nie jestem fachowcem, ale nie widzę szczgólnie różnicy) oprócz wielkości ma w pionie te 120 pikseli więcej, a kurat w exelu już to mi się przydało(niby nie wiele ale jednak wygodniejsze)

Jest tylko mały szkopuł, ma jakąś wadę, gdy mam ustawione niskie podświetlenie(np tryb tekst) monitor po jakimś czasie zaczyna gasnąć(w świetle coś ciemnego widże)czyli wygląda na to że gaśnie podświetlenie. Na jaśniejszych trybach to się jeszcze nie zdarzyło .
Pokombinuję jeszcze co i jak jest z nim nie tak no i oczywiście serwis go będzie czekał.

pozdrawiam
 

fioleczek13

New member
mam identyczni ten sam problem , czyli jak zmnijsze podświtlenie poniżej 50 to gasnie mi ekran, ale w tle coś widać, czy doszedłes co to za przyczyna?? jak to zmienić?? powiem ze łącze na kablu d_sub
 
Do góry