Samsung, Sony, Sharp...

Który TV byście wybrali???


  • Total voters
    0

brun

Member
janusz, jesteś na forum już dość długo więc na trola mi nie wyglądasz , ale na boga człowieku nie słódź tak temu samsungowi, a zwłaszcza modelowi A656 który moim zdaniem jest najkulawszy z nowej serii bo się coś robi mi w żołądku!

tak jak ten tv gra na sd to poprostu obraz nędzy i rozpaczy, mam na sklepie obok A330 który w sd gra o niebo lepiej.

co do statystyk samunga hmm, widzę że liczy się dla ciebie ilość, dla mnie liczy się jakość, dlatego wybrałem sharpa, jeśli już chcesz się podpierać takimi argumentami to powiem ci że to właśnie sharp w 1973 roku wprowadził pierwsze ekrany lcd do produkcji i sprzedarzy.

myślę że jesteś smutnym użytkownikiem lcd samsunga który popadł w dysonans pozakupowy i za wselką cenę chce sobie i innym wmówić że tv jest super.

ja pracuję w sklepie rtv dużej ogólnopolskiej sieci i powiem ci jedno, nie chciał byś być w mojej skórze kiedy przychodzi klient który kupił tv samsunga który pięknie grał na sklepie z blue-raya, a domu pokazał z goła inny obraz.

ja rozumiem że firma samsung zrobiła duże postępy w tych i innych technologiach bo już ciężko znaleść dziedzinę rtv-agd w której nie ma samsunga, ale niestey kultura techniczna jest ta sama - koreańska - to tak jak KIA i TOYOTA.


ludzie nie dajmy się zwariować!
cieszmy się dużymi telewizorami których nasi ojcowie nie byli w stanie nawet sobie wyobrazić, wojna systemowa i onanizm sprzętowy doprowadza tylko do nieporozumień i nerwów nikomu nie potrzebnych.

pozdrawiam!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
popieram.
Odpór na nachalny marketing stanowi prezentacja w domu.
Czyli klient wybiera modele u siebie . I wyniki są zgoła inne.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
brun napisał:
ja rozumiem że firma samsung zrobiła duże postępy w tych i innych technologiach bo już ciężko znaleść dziedzinę rtv-agd w której nie ma samsunga, ale niestey kultura techniczna jest ta sama - koreańska - to tak jak KIA i TOYOTA.pozdrawiam!
jakies uprzedzenia, bo jednak Toyota wiecej jest awaryjna niz ta KIA i coraz to gorzej robia
 

brun

Member
Seba_Fan napisał:
jakies uprzedzenia, bo jednak Toyota wiecej jest awaryjna niz ta KIA i coraz to gorzej robia

nie wdawałem się w szczegóły, ale twój wniosek trzeba by poprzeć ilością sprzedanych sztuk w stosunku do awaryjnych.

inna kwestia to wyniki z testów bezpieczeństwa, ale nie będziemy już tu robiś OFFa.

DarKone jeśli miałbym dorzucić swoje 3 grosze to wybrał bym min 42 a najlepiej 52 cale.

Moim zdaniem TV prawie nigdy nie jest za duży, jeśli kogoś stać i ma miejsce to powinien starać się kupić jak największy.

Mam klienta który kupił niedawno u mnie 52X20 i siedzi na fotelu ok 1,5m od tv, mówi że teraz jest ok, wcześniej miał 42"
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
tu się nie zgodzę . Wiele osób przeżywa horror że ilość szumów ma ekranie doprowadza niektórych do białej gorączki. Diagnoza :
słaby sygnał
zbyt duża przekatna
za mała odległość

Wiem bo piszą do nas.
 

janusz

New member
Bez reklam
I to jest najcelniejsza uwaga. I w tej kolejności. Po pierwsze sygnał, jak się tu zawali to potem d..a. Choćby sie wydało fortunę.
 
Do góry