Samsung Smart TV UE-65ES8000

Dz11kson

New member
Witam,
Chciałem prosić o wycenę telewizora Samsung Smart TV UE-65ES8000 . Telewizor jest używany około roku jest jeszcze na gwarancji .

Chciał bym go sprzedać i zainwestować . Dzięki wszystkim za pomoc
 

zzabek

Member
Ja miałem 46es8000 zakupiony 2012 r za 6900 zł i sprzedałem pod koniec zaszłego roku za 1800 zł. [w idealnym stanie, ale już bez gwarancji]
 

racuh

Banned
A widzisz tu gdzieś informacje co kto miał ? Czytaj ze zrozumieniem , następnie się wypowiadaj . 46 cali to nie 65

Jak dostaniesz chociaż 40% ceny za jaką kupiłeś to będziesz mógł to uznać za sukces.

PS. Sprzedajesz bo chcesz coś większego czy nowszego?
 
Ostatnia edycja:

Dz11kson

New member
Kupiłem za ponad 10 tyś . Czyli mam rozumieć że w troszkę ponad rok cena spadła ponad 50 % ?

Raczej zastanawiam się nad rzutnikiem niż nad nowszym czy większym
 

racuh

Banned
Kupiłem za ponad 10 tyś . Czyli mam rozumieć że w troszkę ponad rok cena spadła ponad 50 % ?

Raczej zastanawiam się nad rzutnikiem niż nad nowszym czy większym

Niestety ale tak to wygląda, z każdym TV jest tak samo, logicznie im więcej inwestujesz tym więcej tracisz, efekt amortyzacji. Tak jest z każdym TV a Samsungi poza tym bardzo tracą na wartości, zauważ że w dniu premiery kosztował ponad 15 tys a ty kupiłeś już nowy o 5 tys taniej.

Jedynie co się trzyma a nawet drożeje to plazmy bo już ich nie produkują a jakość obrazu nie dorównuje drogim LCD

Na rynku jest taki przesyt towaru że ludziom będzie szkoda wydać 5 tys na używkę bo dokładając niecałe 2 tys zł mogą kupić już nowy.
 

Dz11kson

New member
Zle to wygląda w takim razie . Nie spodziewałem się takich strat ... Pozostaje jedynie zostawić go , bo szkoda stracic ponad 5 tyś zł w rok
 

racuh

Banned
Zle to wygląda w takim razie . Nie spodziewałem się takich strat ... Pozostaje jedynie zostawić go , bo szkoda stracic ponad 5 tyś zł w rok

Niestety ale takie telewizory to inwestycja na lata, szkoda tracić tyle kasy.

Zawsze możesz wystawić go na aukcję za 7 tys do negocjacji i jest jakaś minimalna szansa że uda Ci się go sprzedać, ale musisz się przygotować że propozycje od chcących go kupić będą nawet absurdalne.
 
Ostatnia edycja:
Do góry